Case Farmall 95C

Selamun aleyküm arkadaşlar Case Farmall 95c alacağım Tarlam yok 85 dekar kira ekiyorum alma sebebim karşısına kepçe takip Katı Gübre Yükleyecek Piyasaya Çalışacak ve Piyasaya Pancar sökecek
1-Önce nasıl bir traktördür
2-Satılık 95c arıyorum

kredili alacağım
hocam kendine güveniyorsan al yan gelirin varsa al ama sırf el kapısında çalıştıracagım oradan gelen para ile taksit ödeyeceğim dersen hiç bulaşma. bende 2019 da aldım senede 60 kuzu yetiştirip satıyorum ki taksiti ödeyim. kuzu olmasa nasıl öderim bilmiyorum. senin düşündüğün gibi bende dışarı iş yaparım dedim adama dönümü 35 liraya süreyim diyorum 20 lira olmazmı diyor. 20 liraya ekeyim diyorum mazot benden günlükçü çalış diyor. o yüzden uyarmak istedim. ayrıca caseler arasında farmall seriisi bence alınabilecek en iyisi 115 bg e kadar.

hocam kendine güveniyorsan al yan gelirin varsa al ama sırf el kapısında çalıştıracagım oradan gelen para ile taksit ödeyeceğim dersen hiç bulaşma. bende 2019 da aldım senede 60 kuzu yetiştirip satıyorum ki taksiti ödeyim. kuzu olmasa nasıl öderim bilmiyorum. senin düşündüğün gibi bende dışarı iş yaparım dedim adama dönümü 35 liraya süreyim diyorum 20 lira olmazmı diyor. 20 liraya ekeyim diyorum mazot benden günlükçü çalış diyor. o yüzden uyarmak istedim. ayrıca caseler arasında farmall seriisi bence alınabilecek en iyisi 115 bg e kadar.
Ek gelirim var abi büyükbaş hayvancılık yapıyorum ödemeden yana sıkıntı yaşamam Rabbimim izniyle bu sene 2 ay piyasaya pancar söktüm 130bin cura yaptım 90bin temiz kaldı birde bana iparddan ekipman çıktı havalı mibzer katı dağıtma kısacası işden yana sıkıntı yok kardesım.115 lik piyasa işine büyük gelir gibi geliyor bana 95lik ne küçük ne büyük tam ara işi piyasa işini görecek traktör gibi geliyor ama araştırmak lazım

• Beğen
Tepkiler: necdetdemiral
Piyasa işine girecekseniz biraz daha dayanıklı bir model tercih etmenizde yarar var. Case Farmall serisi güzel traktör ancak elektronik aksamı fazla ve motor hacminin biraz ufak olduğu söyleniyor. Yerinizde olsam John deere 5095m veya massey 5430 tercih ederim. Ömürlük olur.

Piyasa işine girecekseniz biraz daha dayanıklı bir model tercih etmenizde yarar var. Case Farmall serisi güzel traktör ancak elektronik aksamı fazla ve motor hacminin biraz ufak olduğu söyleniyor. Yerinizde olsam John deere 5095m veya massey 5430 tercih ederim. Ömürlük olur.
abi elektronik aksam konusunda bu söylediğin iki traktörde de çok fazla 5105m var ordan biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ramoo6868
Ek gelirim var abi büyükbaş hayvancılık yapıyorum ödemeden yana sıkıntı yaşamam Rabbimim izniyle bu sene 2 ay piyasaya pancar söktüm 130bin cura yaptım 90bin temiz kaldı birde bana iparddan ekipman çıktı havalı mibzer katı dağıtma kısacası işden yana sıkıntı yok kardesım.115 lik piyasa işine büyük gelir gibi geliyor bana 95lik ne küçük ne büyük tam ara işi piyasa işini görecek traktör gibi geliyor ama araştırmak lazım
Allah bereket versin abi ozaman Allah bol kazanç versin iyi kar bırakmış gerçekten

• Beğen
Tepkiler: Ramoo6868

2 ayda 130 bin curo tebrik ederim

Şubat ve mart ayında 460 saatte 2016 model 95C vardı sıfır dan farkı yoktu konu açtık burada
Ihtiyacı olana dedik şöyle dedik böyle dedik niyetlenen olmadı 174 bin liraya komşu köyden satın aldılar .
95C
2016 model
460 saatte
174 bin liraya satilidi
2020 YILI mart ayında.
Şuan aynı traktor 300 bin lira .
Ehhh. Var bir bildigimiz yardimci olalim dedik.ama kısmet iste .Şuan 170 bin liraya
80-66 ya istiyorlar.

Şubat ve mart ayında 460 saatte 2016 model 95C vardı sıfır dan farkı yoktu konu açtık burada
Ihtiyacı olana dedik şöyle dedik böyle dedik niyetlenen olmadı 174 bin liraya komşu köyden satın aldılar .
95C
2016 model
460 saatte
174 bin liraya satilidi
2020 YILI mart ayında.
Ehhh. Var bir bildigimiz yardimci olalim dedik.ama kısmet iste .Şuan 170 bin liraya
80-66 ya istiyorlar.
Abi sen o traktora 200 bin istiyordun alan adam sıkı pqzarlık yapmiş heralde [emoji23]

174 bine satılacak traktöre 175 bin diyecek halimizde yok hani
Varmi öyle pazarlık yapan ben hiç duymadım görmedim tabiki bir fiyattan acicaktik pazarlığı neyse alanlara satanlara hayırlı olsun.cumledeki gizli özne bu değildi ama! sağlık olsun saygı ve selamlar.
Ben konuyu çok iyi hatırlıyorum uzun süre konuşuldu forum da bir malı al dedin mi mundar olur derler fiyati da ucuz olunca şüpheli bakılıyor satan kişinin de büyük zararı var sanırım şuan ki fiyatları epey yüksektir

95C
2016 model
460 saatte
174 bin liraya satilidi
2020 YILI mart ayında.
80-66 ya istiyorlar.
2017 model 2018 çıkışlı 270 bin liraya var kardeşim saati biraz fazla