Case jx 110 nadas

Günde 110 dönüm yer sürüyoruz 2 traktör herkes bana geleceğin tekin çolpanı diyor [emoji4][emoji106]

Bizdede zenginler tekin hoca erçelebi aman Taha milletten uzaklaşma ;) inş daha fazlası olursun çalışsan insanın bizlerede faydası olur yaptığı iyi uygulamaların örnek alırız [emoji1303] süt mısırı konusunda bi konu aç alpulular iyi biliyor bu işi

• Beğen
Tepkiler: Hakankavas
Allahtan sosyal insanım abi işide gezmeyide tatile gitmeyidr zamanında yapıyorum. Bizim Alpu abartmayı sever. Süt mısırı konusu açarım tabikide burada ne kadar anlatabilirim orası tartışılır. [emoji4][emoji4][emoji4] eğer ekecekseniz yardımcı olayım [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: şadan aysul
Allahtan sosyal insanım abi işide gezmeyide tatile gitmeyidr zamanında yapıyorum. Bizim Alpu abartmayı sever. Süt mısırı konusu açarım tabikide burada ne kadar anlatabilirim orası tartışılır. [emoji4][emoji4][emoji4] eğer ekecekseniz yardımcı olayım [emoji4]

İki senedir ekiyoz bu sene üç olucak toprak ile uğraşıyoz bilgi açlığı duyumsuz öğrenmekle bitmiyor ;)

Şadan abi geçen sene biz özgörkeyin temsilciliğini alcaktık piyası araştırmasına çıktık herkes şikayetçiydi hatta bizi onlardan zannettiler dövceklerdi çiftelerde ülker dediğin kerevitaş mı ? Ne cins tohum kullanıyorsunuz ?

Ciddimi topkayalın muhtarın ekti bu sene Battal abiler bizden önce aldılar fire yoktu kerevitaş chalenger koçanlar aşağıda oluyor makine zor alıyor ama verim iyi

Bende o aniz ortenden almayi dusunuyorum.Benim anizlarda sikinti yokta misir ve otlu tarlalarda yarar diye düşünüyorum.40 dekarda benim kaldi ama pancar yeri bu zamanda imkansiz

Uygun açıda açıkta bırakmıyor gibi mısır yerini gösterdim kaliteli toprak olucaklar :) çıkarma suyu verme ilk fırsatta sür derine kök bırakmaya alıştır ;)

• Beğen
Tepkiler: arapörenli