case jx pro kulananlardan bilgi

Ynt: case jx pro kulananlardan bilgi

slm arkadaşlar kacamak yaptım gecen edirneye carşı izninde ben istanbulda askerim silivri cezaevi .d nese babam makina almış bide case havalı makina cv40 lardan caseleri toplu yoz yavaştan . ufaktan bir bilgi veriyim babamla baya bi konuştukk case hakkında babam diyoki .. 95 e göre daha farklı cekişi daha üstün direnci daha fazla konforu firenleri leri gesi shtle olduğunda... gibi şeyler 95 in tıkandığı yerlerde 100 lük banamısın demiyor dio ama yolda daha cok yakıo tarlada daha yi yakıt konusunda falan dio babam ve peder boş zamnlarında full case bayinde bzim edirnediki bayi babmın cok yakın arkadaşı orda takılıo hep gercekten edirnede caseler cok fazla satmaya başlamış hayırlısı daha sorunu olan dumadık heeee bide jx 95 in pulukla tarla sürerken 3105 i özlüyodum bazen ama 100 lükle gecen tarlaya gittim 105 i asla artmaz bu dio diok i zaten aramıyoz asla .. case bundan sonrada alıcağımız trktör kısmetse case maxsimum 110 luk olucak . bu arda şafak 106 .d

Case güzel traktorler uretıyor fakat M serısı ıle karsılastırma yaptıggın zaman Case JX pro yetersız kalacaktır. M serısı JXU ıtal modellerdekı ozellıklerle donatılmıstır dolayısıyla ona gore degerlendırıp karar kılman gerekır ben olsam John Deere M serısı derım.

şunuda diyim beniim arkadaşımda john deere 5820 var kesinlikle tarlada bizim 95 onu solluyodu daha direncli ve seri gidiodu bunu bil ama o daha konforlu sonucta onun bölücüsü var 4 kademe emin olki case jx serilerind viteslerde bölücü olucak üstüne motor tanımam gercekten tek eksik bölücü yok buda cok kötü bi durum ama geri kalan herşey on numara yakıtınında hakkını veriiyor . he bide frenlere basarak kafa kafaya dayadık 95 le 5820 yi 5820 itemedi olduğu yerde batiye başladı , ben 95 le onu götürdüm ama sadece frenlere bsarak denedik hpleride aynı sayılır onun kavasını carptığımızd 101 hp cıkıyodu csede 98 hp cıkıyodu 95 lik ok bunlarıda bil . ama terciğini case yap bence parca sorunu olmaz ve pran her türlü cebinde fazlasıyla kalır hee daha cok konfor isterim diyosan jd al ama ikiside güzel makina gercekten

bende Case jx 90 lık var güçlü motor yakıtıda oldukça iyi bizimkinde power shuttle le var çok kullanışlı bi levye debreyaja basmadan ileri geri mekiği yüklerde çok iyi kuyruk milinin devri 2 çesit 750 ve 540... 3565 kg kaldırma kolu tier 3 motor intercoller falan .......) 4cc

sezer link=topic=48591.msg485614#msg485614 date=1323450649' Alıntı:
arkadaşlar bizde jx 95 i verdik case jx pro 100 aldık
caseleden memnunuz bu 12. traktörümüz bundan sonra case mf yalan oldu bizim icin
slm kardeş bizde pro 75 aldık bize 75 e geldi biraz pahalı geldi sen iyi fiyata alıyon hayırlı ugurlu olsun

Ortak aldı jx 100 pro 2012 model iki defa kuyruk mili bir defa hidrolik aksamı arıza verdi lift sistemini komple değiştirdiler ve şu an yine serviste kuyruk milinden dolayı...
Ama güç olarak; bir zincirle birşey asıl daha sonra o zinciri ikinci defa kullanmayı düşünme çünkü zinciri sündürüyo :)

mhtr link=topic=48591.msg482361#msg482361 date=1323094994' Alıntı:
JX 75 PRO Yeni pazarlık yaptık 67 bine daha traktör gelmedi yakında gelir 2012 0 tabiki fiyatı konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
Hayırlısı olsun , güle güle kullanın.
Traktör 4x4 , orjinal kabinli klimalı olan modeli mi?