Case jx100 maxpro sakın almayın uzak durun

Ynt: Case jx100 maxpro sakın almayın uzak durun

nailyetek link=topic=86254.msg1032169#msg1032169 date=1446658786' Alıntı:
Kral gibisi yok :) diyesim var, 3 senede bir sanayiye uğrar, tek derdi mazot, birde o konuda tasarruflu olsa, konfordan falan vazgeçtim. Şu dertleriniz okudukça, insanın hevesini kırıyorsunuz arkadaş :D bizi mahkum etmeyin tevellüdü kayıp traktörleri kullanmaya.
Bilhassa Osman Göksu nun Same de aklım takılı kaldı, bende olsa 10 sene anahtar değmez gibi geliyor.
allah sana bir same nasip etsin inşallah abi nee deyimmm..:)beduua gibin oldu ama....

iskender link=topic=86254.msg1032140#msg1032140 date=1446654781' Alıntı:
Traktör tarlada çalışırken tarla sonlarında manevra larda direksiyon sıkışıyor ayrıca vin lama sesi geliyor.birde aynı anda lift o matık Mandal ına basınca sanki pompa hidrolik yağı çeviremiyor gibi.
anladım abı vınlama arada bende de oluyor gecen tohum ekerken fark ettım Dediğin gibi uc kurusluk malzeme ama değişimi sakat olan bolgelerde Malzeme kalıtesının kesınlıkle artması lazım Yada garantıyı 5 yıl yapsınlar :) Garantı bıtmeden butun sorunları not edıp kışın motoru servıse sokmak farz oldu abi...

coyote26 link=topic=86254.msg1032574#msg1032574 date=1446794279' Alıntı:
anladım abı vınlama arada bende de oluyor gecen tohum ekerken fark ettım Dediğin gibi uc kurusluk malzeme ama değişimi sakat olan bolgelerde Malzeme kalıtesının kesınlıkle artması lazım Yada garantıyı 5 yıl yapsınlar :) Garantı bıtmeden butun sorunları not edıp kışın motoru servıse sokmak farz oldu abi...
O vınlama benim traktördede var. Özellikle arka taraftan daha çok duyuluyor.