CASE JX55C,JX65C,JX75C İHRAÇ SERİLERİNİ YURT İÇİ SATISA SUNDU.

Ynt: CASE JX55C,JX65C,JX75C İHRAÇ SERİLERİNİ YURT İÇİ SATISA SUNDU.

gokhanozkan link=topic=58340.msg626913#msg626913 date=1346761574' Alıntı:
arkada 4 çıkış var 2 ye düşürürler,küçük modellerde hostes koltuğu olmaz vs. bu traktörler bu şekilde gelirse nh ye darbe vurur.onuda koç istemez
evet çiftçiyi değil kendilerini düşünüyorlar her zaman

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68

biraz önce servisteki arkadaş geldioda bunlardan bahsetti tiyatını 75 için 73 dedi sivas servisi dün bayiye geldi üç tane üçüde gitti diyor oda çok güzel traktörler diyor hepsi 4 silindirmiş birazdaha bilgi alacaktım kardeşimi aldı bir trakktörün bakımı varmış beraber gittiller bizede verelim diyor ama pek düşünmüyoruz yoldada 40 km sürati olduğunu söylüyor ben ayak üstü bu kadar bilgi alabildim

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68

içi baya donanımlı çok hoş traktörmüş gerçekten ok-*-s ok-*-s ok-*-s
ellerine sağlık

gokhanozkan link=topic=58340.msg626913#msg626913 date=1346761574' Alıntı:
arkada 4 çıkış var 2 ye düşürürler,küçük modellerde hostes koltuğu olmaz vs. bu traktörler bu şekilde gelirse nh ye darbe vurur.onuda koç istemez
case satsa ne fark eder bulvardaki dükkanımın işini caddedeki dükkanım kesse ne zararım olur ikisi de koçun hem diğer dükkanın da ismi duyulmuş olur :D

çok güzel modern çizgilere sahip bir traktör olmuş. akşam bende babaeski tarım festivalinde gördüm biraz inceledim. genel olarak güzel, sanırım hidrolik kaldırma kapasitesi biraz zayıf bir de vites kolunda hi-lo düğmesi olsa tadından yenmez.. tam ufak işlere göree.

JX75C NİN FİYATI 72,000 TL.oldugu söylendi bayiden.ayriyetten kullanılan motorun quantum serisi oldugu motor ve şansımanın ithal direk dışardan geldigi ve sadece bu seride kullanılacagı söylendi.

• Beğen
Tepkiler: korkmazg92