case jxu 105 almayı düşünüyorum .. kullananlar varsa bilgigerini paylaşsınlar

Ynt: case jxu 105 almayı düşünüyorum .. kullananlar varsa bilgigerini paylaşsınlar

NH TL100A yani T5060 ile aynı traktör, ithal traktörler grubundan iyi sağlam bir traktör,
kullananlara göre sanırım yakıtı biraz fazla olabilir.

Ynt: case jxu 105 almayı düşünüyorum .. kullananlar varsa bilgigerini paylaşsınlar

bartu link=topic=52051.msg531417#msg531417 date=1328717695' Alıntı:
NH TL100A yani T5060 ile aynı traktör, ithal traktörler grubundan iyi sağlam bir traktör,
kullananlara göre sanırım yakıtı biraz fazla olabilir.
noktasından virgülüne kadar katılıyorum ;) arkadaş new holland tl100a veya 5060 kullanıcılarına sorsa saha faydalı bilgiyi verirler. ok-*-s

ikinci el alacağım massey 5445 var pahalı maxxum110 larda pahalı aralarında enaz 10bin tl var ama burda tl100a var çok yakıyor jxu 105 bir arkadaş tavsiye etti az yakar çekişide iyidir dedi... jxu alır üzerinde motor ne ... newholland lar iveco motor kullanıyor caseyi bilmiyorum ... masseye kayacak gibiyim oda dyna4 şanzıman arıza yapıyor dediler şu anda kararsızım...

ben tl100a kullanıcısıyım asa yukarı tl100a ile 5060, dolayısı ile de jxu105 aynı :D
ne konuda bilgi istiyosnuz?

sıfır alıcaksanız ve büyük motor gercekten gerekli ise üzerine biraz daha para koyup nht6020 elite veya case maxxum almanızı öneririm, daha teknolojikler :)

mf 5445 150 saatte 95bin tl case jxu 105 1040 saatte 87 bin tl case maxxum 110 1200 saatte 100 bin tl hangisi terçih ederdiniz ben jxu ön planda ama gelen yorum farklı kimi çok yakar diyor benim öğrenmek istetiim yakıtı nasıl arıza veriyormu yedek parça sıkıntısı olurmu bizim burda case servisi yokkk

cihan_ak link=topic=52051.msg532147#msg532147 date=1328776082' Alıntı:
mf 5445 150 saatte 95bin tl case jxu 105 1040 saatte 87 bin tl case maxxum 110 1200 saatte 100 bin tl hangisi terçih ederdiniz ben jxu ön planda ama gelen yorum farklı kimi çok yakar diyor benim öğrenmek istetiim yakıtı nasıl arıza veriyormu yedek parça sıkıntısı olurmu bizim burda case servisi yokkk
en yakın zamanda servis açarlar çünkü bayiisi var.gürhan bıçak :D bence maxxum al tabi ekipmanların büyyükse new holland 6020 ' in aynısı ;) sen servisi kafaya takıyorsan merak etme ıh-*-s

anayurtlu 3105d link=topic=52051.msg532100#msg532100 date=1328754879' Alıntı:
Jxu nun tipi çok hoş emsali nh lerden bir adım önde sanırım kabini olsun kontrolleri olsun.
tipi gayet güzel :) katılıyorum...
da diğer kelimelerine katılmıyorum agam :D noo*-*-
casenin jxu serisinin nh nin t5000 serisinden önde oldugunu gösteren bi özellik söyle bana???

zaten case ye maxxum,jx,jxu,farmall u ve c serisini nh verdi...

daha önceden bu segmentte casenin cs serisi vardı...
birebir aynı anda nh ile aynı motoru üretip piyasaya sürme ihtimalleri olmicagına göre :D

omerfarukkoc link=topic=52051.msg532196#msg532196 date=1328780341' Alıntı:
tipi gayet güzel :) katılıyorum...
da diğer kelimelerine katılmıyorum agam :D noo*-*-
casenin jxu serisinin nh nin t5000 serisinden önde oldugunu gösteren bi özellik söyle bana???

zaten case ye maxxum,jx,jxu,farmall u ve c serisini nh verdi...

daha önceden bu segmentte casenin cs serisi vardı...
birebir aynı anda nh ile aynı motoru üretip piyasaya sürme ihtimalleri olmicagına göre :D
kabinin üstünde sinyal lambası var hayat kurtarır :) şaka biyana TLA ya kıyasla söylemiştim onların döneminde vardı yanılmıyorsam jxu.....jxuda içerideki hidrolik kumandası ve çamurluk üzeri kumandalarını furumda bi arkadaşın resimlerinde görmüştüm. T5000 serisini bilmem birde caselerde sürüngen filan var diyodunuz o jx demiydi.velasılı benim hoşuma gidiyo :D arka stopları yeter la.

arkadaşlar umarım traktörler arasındaki tork farkları size fikir verir.tl 100 a:370 nm,5445 mf:463 nm,case jxu :425 nm case maxxum110 :550 nm

anayurtlu 3105d link=topic=52051.msg535387#msg535387 date=1329015145' Alıntı:
kabinin üstünde sinyal lambası var hayat kurtarır :) şaka biyana TLA ya kıyasla söylemiştim onların döneminde vardı yanılmıyorsam jxu.....jxuda içerideki hidrolik kumandası ve çamurluk üzeri kumandalarını furumda bi arkadaşın resimlerinde görmüştüm. T5000 serisini bilmem birde caselerde sürüngen filan var diyodunuz o jx demiydi.velasılı benim hoşuma gidiyo :D arka stopları yeter la.
stoplari sinyalleri filan gec la ;D o farklıliklar tabiki olcak, yerleri farkli sadece :) ve jxu ile tlayi kıyaslayamazsn, cünkü jxu t5ooo ile ayni sene çıkmıştır, yani tladan sonra ;) sürüngen vites ise sadece jx de var... Jxunun heryeri t5ooo ile ayni :D

case jxu kullanıyorum iki sene önce aldık son derece memnunum.ilk başlarda biraz yadırgıyorsunuz traktörü sonra alışıyorsun.emsallerine göre yakıtı biraz fazla gibi ama kullanım kolaylığı ve rahatlığına değer.ben 94 bine almıştım.iki sene sonunda karar verip alabildim.nh 5060 a 106 bin demişlerdi o zaman .fiyat açısından 100 bg üzerindeki en avvantajlı traktördü.boyutları diğer traktörlere göre küçük tek çeker 285 mf nin döndüğü yerden dönebiliyor.direksiyon çok hafif düz yolda hızlı giderken özellikle ne kadar hassas olduğunu farkediyorsun.shuttle lı .

tsakalli link=topic=52051.msg535968#msg535968 date=1329069015' Alıntı:
case jxu kullanıyorum iki sene önce aldık son derece memnunum.ilk başlarda biraz yadırgıyorsunuz traktörü sonra alışıyorsun.emsallerine göre yakıtı biraz fazla gibi ama kullanım kolaylığı ve rahatlığına değer.ben 94 bine almıştım.iki sene sonunda karar verip alabildim.nh 5060 a 106 bin demişlerdi o zaman .fiyat açısından 100 bg üzerindeki en avvantajlı traktördü.boyutları diğer traktörlere göre küçük tek çeker 285 mf nin döndüğü yerden dönebiliyor.direksiyon çok hafif düz yolda hızlı giderken özellikle ne kadar hassas olduğunu farkediyorsun.shuttle lı .
katılıyorum alk-*s
jxu 95 Mi?

Geçen yıl (NH almak istemediğim için) Case JXU 105 aldım.
- Yolda zıplıyor
- Elektrohidrolik ayarlarında skala yok.
Genel olarak şu ana kadar memnunum.