Çift çeker arzası

07.01.2017
272
119
54
bucak

3 numaralı parçayı yılda 1 sefer bozuyor neden olur birde avro puls 77 hidrolik kolları ahır kalkıyor dönüm basında debreje basıp kalmasını bekliyorum sıkıntı neresinde dir. Jaklardaki basınç iyi filtreleri değiştirdiğinde değişik lik olmadı yardımcı olacak fikirlerinizi bekliyorum.
IMG-20191123-WA0000.jpg

3 numaralı parçayı yılda 1 sefer bozuyor neden olur birde avro puls 77 hidrolik kolları ahır kalkıyor dönüm basında debreje basıp kalmasını bekliyorum sıkıntı neresinde dir. Jaklardaki basınç iyi filtreleri değiştirdiğinde değişik lik olmadı yardımcı olacak fikirlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 42724
çift çekeri sadece yükte ve çiftte kullan boşta ve romork başaltırken vurdurursan çabuk sıyırır
hidrolik pompasının iğnesi kırılmış olabilir agrolüx 410 da titremeli kaldırıyordu yavaş haraket ediyordu ignesi kırılmış değiştirdik düzeldi

Deutz fahr Agroplus 77 çok yaygın bir model değil ama agrolux, 4e, agroplus ile aynıdır, sanırım en iyisi iyi bir servis bulmak. Hidrolik sorununu servis yapabilir ama çeker şaftını bozmasının sebebini bulmak zor olur.

3 numaralı parçayı yılda 1 sefer bozuyor neden olur birde avro puls 77 hidrolik kolları ahır kalkıyor dönüm basında debreje basıp kalmasını bekliyorum sıkıntı neresinde dir. Jaklardaki basınç iyi filtreleri değiştirdiğinde değişik lik olmadı yardımcı olacak fikirlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 42724
Frezeyi bozuyor gereginden fazla yuk ve vurdurmadan dolayi olur hidrolik kollarina gelince piston cizmis olabilir yada lastikleri bozmus olabilrj yada lift otamik teli
gevsemis ayar istiyor olabilir

Ana milde ve freze karşılıklarında boşluk vardır. Sadece o kovanları değiştirdiğinizde bir müddet o boşluğa rağmen çalışır fakat karşı boşluklardan dolayı gerilime yeterince dayanamaz ve kovanlı frezeleri tekrar bozar. Tavsiyem yeni kovan aldığınızda takmadan mil üzerinde ve karşı frezelere takarak boşluğunu görmeniz. Boşluk nerede fazla ise ona göre karşılığını da değiştirmeniz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Ciftcekere bağlarken mümkün olduğunca traktör dururken, hareket etmez durumda bağlamak gerekli, hareket halinde ve özellikle patinaj sırasında durmadan bağlayınca da frezeyi sıyırır.
Hidrolikle ilgili fikrim yok.

Bu şemadan nerdrn bulabiliriz 65 lik için ?