• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Çiftçi Bulma Aplikasyonu

Katılım
27.06.2019
Mesajlar
4
Konum
Adana

Merhaba, arkadaşlar bir websitesi ve aplikasyon yaptırmayı düşünüyorum. Amacı şu, tarlası olup da ekmeye biçmeye zamanı olmayan, uzakta olan, ilgilenemeyen, sağlık sorunları olan kişiler için tarlalarını istedikleri şekilde ekip biçecek çiftçiler bulmaya yarayacak. Mesela 50 dönüm araziniz var, siteye giriyorsunuz ya da aplikasyona giriyorsunuz, ilan açıyorsunuz, üye olan ve işi almak isteyen yakın bölgedeki çiftçilerden biri ilanı görüp işi alıyor. Dönüm başına sabit bir ücret koyarız ya da kendi aralarında konuşup anlaşırlar fiyatta. Tarla - Bahçe sahibi istediği işlemleri bu şekilde yaptırır.Sizce işe yarar mı ? Böyle birşey olsa kullanır mıydınız ? Valla kendi adıma konuşmam gerekirse ben böyle bir hizmet olsa kesinlikle kullanırdım, çünkü tarlamız ve bahçemiz var ama uzak olduğumuz için ilgilenemiyoruz.
 
Katılım
18.09.2016
Mesajlar
499
Yaş
27
Konum
uşak

Neden olmasın ama sistemin tam yerine oturması ve sponsorlu olrak tanıtılması lazım bunlarda gene sermaye isine dayanıyor
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt