ÇİN MALLARI HAKKINDA ŞİKAYETLER

çin mallarının başlıca özellikleri

1-) Yerli sermayenin 1 numaralı düşmanı

2-) Sanayinin gelişmesini ektileyen en büyük düşman

3-) Milleti kandırmanın en kolay yolu

4-) Garanti süresi 30 dk.
5-) Üründen memnun kalırsanız getirin değiştirelim zuha-*-s

Arkadaşlar önceden azda olsa sanayi gelimekteydi şimdi ise tam aksine hızla sanayinin en hızlı şekilde gerilemesini sağlıyor bu durum türkiyenin aleyhine oluyor

İnternet aleminde büyük çaplı bir boygot etme eylemi gerçekleştiremezmiyiz

Bir takım anketler yapsak bu anket sonuçlarını sanayiciler odasına iletsek bi faydası olur mu ?

Son bir haftadır aklıma bu soru takıldı devlet neden bu gidişe dur demiyor

Pazara çıkıyorsun ayakkabıdan sepete kadar herşey çin malı adamlar dünyada sadece 6 adet bulunan ferrari enzo(modelin tam olarak bilmiyorum) 7. sini yapmışlar

Bir şekilde devletin çin mallarını yasaklaması gerekiyor ülkemizde birçok tekstik ayakkabı vb. şirketleri çin malları yüründen iflas etti

Bu gidişe bir son demek lazım

Trakkulüp ün giriş sayfasına böyle bi anket koysak nasıl olur siteye üye veya değil herkes buna oy kullansa ??? uyrra*-*-

: ÇİN MALLARI HAKKINDA ŞİKAYETLER

POYRAZLI SALİH link=topic=2889.msg28846#msg28846 date=1208870749' Alıntı:
çin mallarının başlıca özellikleri

1-) Yerli sermayenin 1 numaralı düşmanı

2-) Sanayinin gelişmesini ektileyen en büyük düşman

3-) Milleti kandırmanın en kolay yolu

4-) Garanti süresi 30 dk.
5-) Üründen memnun kalırsanız getirin değiştirelim zuha-*-s

Arkadaşlar önceden azda olsa sanayi gelimekteydi şimdi ise tam aksine hızla sanayinin en hızlı şekilde gerilemesini sağlıyor bu durum türkiyenin aleyhine oluyor

İnternet aleminde büyük çaplı bir boygot etme eylemi gerçekleştiremezmiyiz

Bir takım anketler yapsak bu anket sonuçlarını sanayiciler odasına iletsek bi faydası olur mu ?

Son bir haftadır aklıma bu soru takıldı devlet neden bu gidişe dur demiyor

Pazara çıkıyorsun ayakkabıdan sepete kadar herşey çin malı adamlar dünyada sadece 6 adet bulunan ferrari enzo(modelin tam olarak bilmiyorum) 7. sini yapmışlar

Bir şekilde devletin çin mallarını yasaklaması gerekiyor ülkemizde birçok tekstik ayakkabı vb. şirketleri çin malları yüründen iflas etti

Bu gidişe bir son demek lazım

Trakkulüp ün giriş sayfasına böyle bi anket koysak nasıl olur siteye üye veya değil herkes buna oy kullansa ??? uyrra*-*-
İstersen anketler bölümüne bir anket açabilirsin...Sonuçta direkt bizim sitemizin amacıyla alakalı değil onun için ilk sayfaya açamayız,ama anketler böümü uygun bir yer.

Ynt: ÇİN MALLARI HAKKINDA ŞİKAYETLER

made ın chına yazısı satısları dusurdugu ıcın artık made ın P.R.C yazıor aman dıkkat peoples republıc of chına yanı cın halk cumhurıyetı

Ynt: ÇİN MALLARI HAKKINDA ŞİKAYETLER

Arkadaşlar artık o kadar maddi durumlar elverişsizleşti ki bugün arabanın amortisörlerini değiştirmem gerekti zorulu olarak çin malı almak zorunda kaldım e malum hem öğrencilik
işte orjinal parça: arka amortisör bayi fiyatı:tane 128 ytl
çin malı: arka amortisor :35 yll

yani ikisini orj parça kullandığımda 250 ytl + işçilik
diğeri 70 + işçili vericektim