• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

CLAAS ARES 557 ATX AKAR TARIM 6' LI 10 NUMARA PULLUK İLE SÜRÜMDE 2017...!!!

18/06/2017

Arkadaşlar geçtiğimiz Haziran ayında hayvanlar için ektiğimiz yulaf yerlerini biçip bağlatmıştık. Arkasından da bir yağmur yağmıştı. Yağmur sonrası da yulaf yerlerini bir sürelim dediydik. Yer biraz ağırdı ama az olunca takmışken sürelim dedik. Bende sizler için birkaç fotoğraf ve video çekmiştim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan.............;)

https://www.youtube.com/watch?v=CLFNclSfpZw
[video=youtube;CLFNclSfpZw]https://www.youtube.com/watch?v=CLFNclSfpZw[/video]

SON

First CLAAS....!!!:cool:

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...😉
Ben de Claas a sempati duyordum, Bursa fuarina kadar. Adamlar kapilarini kilitlemişti, bende artik Class i sevmiyorum
Biz gittiğimizde açıktı. Millet bakıyordu. Bir tek Tucano kapalıydı. Onuda açtırdımdı. Genelde açık oluyor. Ama bazen işte milletimiz değişik. Gidiyorlar çakmaklığıdır, kül tabağıdır yada kullanma kılavuzudur alıp gidiyorlar. Bunlar olmasa her marka kapılarını açar. Ama firma yetkilileri ile konuşunca bende hak veriyorum bazen. Gelip bize söylesinler açalım diyorlar. Yani sade CLAAS için demiyorum. Başka markalarda da bu muhabbeti yapmışlığım var. Genelde de fendt için deniyor...
Güzel çalışma olmuş..
Kolay gelsin abi güzel paylaşım...
Claas bambaska erkan kardes
Bambaşka da seni kaybediyoruz sanki. Üzülüyoruz...
Maşallah kolay gelsin güzel paylasim
kolay gelsin abi güzel paylaşım
Kolay gelsin erkan abi Class'a da kanım ısındı iyice de bize gelmez :)
Isınılmayacak gibi değil ki. İnternet görüp merak edip almak isteyen çok oluyor. Her hafta birileri arıyor sormak için.
Kolay gelsin Erkan.Neden 6 10 peki.kesek cikartmasin diyemi
Genelde arpa ve kanola ekecegimiz yerlere kullanıyoruz. O yüzden fazla kesik çıkmasın diye.

Üst Alt