CLAAS - ENKA STANDI DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ FUARI 2015...!!!

16/08/2015

Karaevli / Tekirdağ / TURKEY

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı 2015 düzenlenmişti. Bende fuarı ziyaret etme fırsatı yakalamıştım. Şimdi ise fuarda sergilenen ürünlerden detaylı fotoğrafları paylaşacağım. Birçok fotoğraf olduğu için anca paylaşma fırsatım oldu. Bu fotoğraflarda CLAAS - ENKA Standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Gözlerim bayram etti..
gönlüm ferahladı..
görüştüğümüzde sana yemek borçluyum :)
ellerine sağlık.. harika paylaşım..

Görüşelimde yemek sorun değil abi....;)

Erkan bi 430 aldıracan en sonunda daha bi güzel görünmeye başladı gözüme bu claas

Yakışır sanada bir tane. Ankara' da bakıyorum alanlar var baya. Hele şu aralar bu kasalar tam almalık. Çünkü bitti bitecekler. Yeni kasalar daha pahalı olacak. Hesaplı alınabilirler şuan bu kasalar...

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Erkan senin PC nin harddisk kaçlık çok merak etmeye başladım petabyte olduğu garanti :) [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION]

Petabyte' a daha çıkamadım. Ama Terabyte var. Harddisk dolunca pc' yi değiştiriyorum....:D Aslında bir tane taşınabilir alıp yedeklemek lâzım. Arşiv büyüdü çok. 10 senelik fotoğraf var...

Fuar mevsimini şimdiden özledim. Bir Konya mı yapsak acaba :)

Vallah İstanbul fuarı da kesmedi. Günü birlik bir gidip gelmeli Konya' ya...:D

Axos un hidrolik kontrol paneli erkuntun luks serileri ile aynı sanırım.acaba panelin dısındada aksaam olarak benzerlik varmı

Hidrolik kontrol paneli TCE 9 standartında bir panel. CLAAS, Erkunt, Zetor ve birçok firma kullanıyor. Aslında diğer aynı segment traktörlerde de aynı kontrol sistemi var ama tasarıma göre kendileri şekillendiriyorlar düğmeleri filan. Ondan farklı duruyor. Hidrolik aksam olarak CLAAS ve Erkunt farklı. Erkunt Lidner' in sistemini kullanıyor....

• Beğen
Tepkiler: İskenderSacan

Claas görünüş olarak da başarılı bi yapıya sahip.Yanlız demoda kullanılan traktörler,zamanla güneşten nasibini almış.Acilen pasta cila istiyor.. :) Kırılan ağırlık başlarıda görüntüyü olumsuz etkilemiş.Kullanımda dikkat şart..

Claas görünüş olarak da başarılı bi yapıya sahip.Yanlız demoda kullanılan traktörler,zamanla güneşten nasibini almış.Acilen pasta cila istiyor.. :) Kırılan ağırlık başlarıda görüntüyü olumsuz etkilemiş.Kullanımda dikkat şart..

Onlar bayinin kendi traktörleri 4 tane falan var. Şoförler kullanıyor. Arazide çok olunca biraz çalışmaktan solmuşlar. Sürekli müşteri demolarına falan da yolluyorlar. Daha hiç arıza yapmamışlar. Yazın fuarda baya muhabbet ettik. Bayi çok sağlam motorlar başka motor olsa şoför altında çoktan arıza çıkarırdılar diyor.....