ÇOK BİLİM KURGU FİLM'İ İZLEMİŞ BU MÜDÜR

Katılım
28.12.2007
Mesajlar
21,904
Şehir
Isparta
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın hakkında yaptığı açıklamalara ilişkin harekete geçti.
Aydın, Erzurum ' un Yakutiye ilçesinde Erzurum Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen ' ' Huzur Toplantısına ' ' katılmış ve toplantı sırasında söz alarak bazı açıklamalarda bulunmuştu.
Okul Müdürü Aydın ' ın konuşmasında ' ' Tıp ilerledi, emniyette suçluların kanını alıp gen haritası çıkarsınlar. Çocuk doğduktan sonra analizi yapılsın. Vatana, millete, bu ülkeye zararlıysa yürümeden yok edilsin ' ' şeklindeki ifadelerinin bazı haberlerde yer alması sonucunda Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti.
Bakanlıktan edinilen bilgiye göre, söz konusu haberden sonra Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Aydın hakkında soruşturma yapmak üzere eğitim denetmeni görevlendirdi. Aydın ' ın soruşturma sonuçlanıncaya kadar açığa alındığı belirtildi
 
Katılım
23.12.2011
Mesajlar
1,332
Şehir
Diyarbakır
Cok bilim kurgu film i izlemis bu mudur

Eskiden kuduz olan inekleri koyden uzak bi yerde bi cukura atip yakip ustune kirec serpilerek imha ederlerdi bu mudurude oyle imha etmek gerekir. Vatan a Milet e hayirli olmayacagi kesin .
 
Katılım
07.01.2011
Mesajlar
3,449
Şehir
Tekirdağ
Ynt: ÇOK BİLİM KURGU FİLM'İ İZLEMİŞ BU MÜDÜR

??*-s ??*-s çocuklarımızı emanet ettiğimiz kişiliğe bakın, yuhh arktık...
 
Katılım
01.10.2010
Mesajlar
5,608
Şehir
Manisa
Ynt: ÇOK BİLİM KURGU FİLM'İ İZLEMİŞ BU MÜDÜR

Müdürden başlamak lazım.... şyt-*-sa Eğitimciye bak...Sövmeyen ben, sövdürecek illaki... sop-*-sa
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst