Damızlık Angus boğa adaylarımız yetişiyor.

IMG_5554.JPGIMG_5538.JPGIMG_5553.JPGIMG_5541.JPGIMG_5554.JPG

Bereketli olsun Maşallah çok sallı gövdesi kaç aylık bunlar

2-8 ay aralığındalar şu anda.Anneleri ABD Virginia'dan gelme,Babaları Atafen Firmasının Amerikan Thomas Grade-Up ve Jackson adlı boğaların tohumları.Genetik iyi olunca gelişim de hızlı ve ekonomik oluyor.Hiç buzağı büyütme yemi ve herhangi bir kesif yem yemeden yaz-kış sadece merada besleniyorlar.Akşam çiftlikte sınırsız kaliteli yonca veriyorum sadece.

2-8 ay aralığındalar şu anda.Anneleri ABD Virginia'dan gelme,Babaları Atafen Firmasının Amerikan Thomas Grade-Up ve Jackson adlı boğaların tohumları.Genetik iyi olunca gelişim de hızlı ve ekonomik oluyor.Hiç buzağı büyütme yemi ve herhangi bir kesif yem yemeden yaz-kış sadece merada besleniyorlar.Akşam çiftlikte sınırsız kaliteli yonca veriyorum sadece.

Bilgiler için teşekkürler
Genetik çok büyük faktör gen olmadımı naparsan yap modifiye bi yere kadar[emoji2]
Çok kalender hayvan her şartta para kazandırır
Allah bahtını açık etsin

• Beğen
Tepkiler: baltilar
Angusları nasıl aldınız kaça geldi

2010 yılında Türkiye'ye getiren bir çiftlikten aldım,Meraları olmadığı için bakamayıp hepsini elden çıkarmışlar.Benim çiftliğin olduğu bölge de arazi bol ve mera geniş,tam aradıkları ortamı buldu hayvanlar ve çok mutlular.Sabah gün doğdumu kapılara dayanıp çobanın gelmesini bekliyorlar,gerçek bir mera hayvanı,hiç ot seçmez önüne geleni süpürür temizler.