Deutz 70 Lütfen çok acil yardım

Arkadaşlar kusura bakmayın öncelikle. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. 2010 model 3200 saatte Deutz 70 almayı düşünüyorum. Traktör çift çeker. Bu traktörler nasıldır. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu traktör 3 silindir mı.
4 tekerden fren sistemi var mı
Lift o matic mevcut mu
3200 saatte olması sorun yaratır mı
Yakıtı falan nasıldır.
Bildiğiniz konularda acil yardiminiz olursa çok sevinirim

yakıt ile pullluk performansı iyidir fakat salı kısa oldugundan biraz hoplamayı çok yapar ve batan aracı veya ramorku zorlu şartlarda diger sallı motorlar kadar çekemez. saglamlık iyidir. kabinlilerin kabini dardır. lift o matik vardır temiz kullanıldıysa o saatler falan hiç bişey olmaz.

Sizin satma sebebiniz nedir acaba. Kuyruk moli, hidrolik kolları falan nasıldır. Bu hafta içi alacağız traktörü.

Bizim satma sebebimiz traktörün masrafı gelmişti 4 adet teker debriyaj baskı balata filan o yüzden sattık kuyruk mili çift devirli(540 ve 750) hidrolik kaldırma kapasitesi td 75 e göre İyi değil

Bizim satma sebebimiz traktörün masrafı gelmişti 4 adet teker debriyaj baskı balata filan o yüzden sattık kuyruk mili çift devirli(540 ve 750) hidrolik kaldırma kapasitesi td 75 e göre İyi değil
TD ye göre iyi değildir ama td de haddinden fazla pahali. En azından kullanışlı değil mı hodrolikleri yani sıkıntı çıkarır mı. Sizin sattığıniz traktör kaç saatteydi.
Alacağımız traktorunde lastikleri iyi değil saati de epeyce var. Balatasi nasildir bilmiyorum

400 saatte aldık 2700 saatte sattık

Bu cümle içinde merak edilen herşey var aslında 400 saatte yeni alınmış bir deutz ve 2700 saatte masraf çıkarmaya başlamış ve satılmış.fakat siz 3000 küsür saatte alacaksınız yani masrafa ćok açık bir saat dilimı dikkatli olun.hatta bence daha az saatte bir traktör alın derim.

• Beğen
Tepkiler: ENES4422