Deutz agrofarm 410 nasıl kullanici yorumlari?????

40643
1567295999251.jpg

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Rampalı bölgen yoksa problem yok.yolda ki rampa performansı iyi değil tıpkı Erkunt zf ler gibi.çiftde vs iyiler gayet.Bölgemde baya var agrofarm ve kardeşi same explorer dan.Gayet kaliteli ama yan gergi tulumlarının kola bağlandığı Demir pek dayanmıyor köyümdeki kullanıcılar bundan şikayetçi.kabin motorun ortasına konumlanmış gibi boyum 1.72 römorka yanaşırken arka çeki Demiri gözükmüyor zamanla alışmak gerek. :D Frenleri Harika debriyaj sert.

• Beğen
Tepkiler: mekanik10
geri görüş kamerası taksınlar o arkadaşlar rampada çekmiyo demişssin yolda 40 km hız yapıyo
40 yapan bir agrofarm değil.emsallerine göre tork ve tork rezervleri düşük belkide ondandır.vites çabuk düşüyor ayrıca devrini de geç alıyor gibi bana göre .Birde motorlar gaz vermeden arkası boşken 2.vites kalkarken zorlanıyor 2 metre duman uzatıyor.Çevremde bu serileri kullanıp yazılım attırmayan yok.İyi olsa yazılıma başvurmazlar.İyi yönlerini de yazdım kötü yönlerini de.Fanatik olanlar hemen kötü yorumları görüyor.Bunlar benim explorer ve agrofarmdaki şahsi izlenimlerim kimse darılıp kızmasın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: murat1919