Deutz fahr agrolux 410 Dt mi yoksa Tümosan yeni seri 8175 4x4

Merhaba arkadaşlar sıfır 4x4 kabinli klimalı traktör almaya karar verdim ve iki traktör arasında kaldım sizce hangisi ve neden? Değerli yorumlarınız için teşekkürler

Deutz 410 85 hp 320 tork, tümoyla tork degerleri yakın olsada hp varki var diğer sekilde kalite farki var, yakit tuketimi farkı var deutz benim gozumde 3-0 önde ama sıfır alıcaksaniz baya fiyat farki var deutz 167 bin sitedeki fiyati tümoda 100-110 olsa 50 bin fark var

Ben aldım agrolux 410 3 gün oldu 80 bin TL'ye 2016 500 saatte 2017 120 bin TL dediler kabin yerli montajı idare eder vites ler iyi gibi sürüngen var ben balya makinası ve taş toplama da kullanacagim geçen sene keyfline 75 almıştık aynısı sayılır şanzıman farklı biraz yakıt iyi Deutz larin tork değeri düşük biraz fakat 1300 devirden sonra gücünü hissediyorsun birde firenleri iyi

Merhaba arkadaşlar sıfır 4x4 kabinli klimalı traktör almaya karar verdim ve iki traktör arasında kaldım sizce hangisi ve neden? Değerli yorumlarınız için teşekkürler
Yapacağın iş ne ona göre yorum yaparız. Çünkü bunlar bana göre emsal sınıf değilmiş gibi geliyor. Tümosan bir kere 4 teker römork ve pulluk çekmede deutz a çok fark atar. Sanırım tek artısı da bu.