Deutz fahr agroplus gs 410

Sivas 0 km almayı düşünüyorum. Yakıt. Çekiş. Arıza konusunda yardımcı olurmusunuz

Bende bu modeli düşünüyorum SDF marka traktörlerden hiç öyle ciddi şikayet duymadım fiyat olarakda 160 bin istedi Ankara Peker bayi 2 bin lira gibi ikram yapacaklarınıda söylediler tabi ciddi durumda 155 e kadar rahat ineceğini tahmin ediyorum.

Case bayiliği sahipliği yapan yakın arkadaşım bana sdf traktör önerdi düşün yani hocam

Ayrıca forumda birisi new holland td100 den daha performanslı ve atik olduğu tarzında yazı gördüm bilemiyorum doğruluk payını.

Bende bu modeli düşünüyorum SDF marka traktörlerden hiç öyle ciddi şikayet duymadım fiyat olarakda 160 bin istedi Ankara Peker bayi 2 bin lira gibi ikram yapacaklarınıda söylediler tabi ciddi durumda 155 e kadar rahat ineceğini tahmin ediyorum.

Case bayiliği sahipliği yapan yakın arkadaşım bana sdf traktör önerdi düşün yani hocam

Ayrıca forumda birisi new holland td100 den daha performanslı ve atik olduğu tarzında yazı gördüm bilemiyorum doğruluk payını.
Ankara beypazari mi memleket

Agroplus serisi için 160bin lira çok fazla. Bizim köylü biri Polatlı Deutz bayisiyle fiyatta anlaşamadığı için Eskişehirden Agrofarm 420 aldı. 1996-1997 model 4x4 Same Explorer 90 ı takasa verip üzerine 100bin lira para verdiler. Bayi motoru 71bin lira olarak saymış fakat takasa verdiği Same çok yıprandığı için 35-40bin lirayı geçmez bu durumda da Agrofarm 420 135-140bin lira civarına gelmiş oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Çorlu fuarında agrofarm 410 ile agroplus410 yanyana sergilenmişti.ikiside çok iddalı modeller.agroplus ta 6 çıkış vardı.agrofarmda 4.aslınďa agrofarmların ilk piyasaya çıkanları 6 çiıkitı.sonradan.4 çıkış satılmaya başlandı.agroplus biraz daha compakt bir ürün gibi duruyor.hayvancılık işletmelerinde daha uygun olur diye düşünüyorum.daha elektronik daya konforlu.agrofarm tarla koşullarına daha çok hitap ediyor gibi.agrofarmın arka hidrolik piston çap aksamı dâha büyük ve güçlü duruyor.