Deutz-Fahr Zamlı Fiyat Listesi | Ekim 2022

Sizin traktörü teslim ettilermi?
Cuma günü traktör geldi. Mesaiden sonra bayiye gittim. İyi ki gitmişim. İnce lastikli göndermişler. Rica ettikte Same'nin lastikleri ile değiştirdiler. Cumartesi günüde akşama doğru teslim ettiler.
31 Ağustos 2022 tarihinde bir miktar kaparo vererek anlaştık.
10 Ekim 2022 tarihinde satışını aldık.
12 Kasım 2022 tarihinde de teslim ettiler.

• Beğen
Tepkiler: ceya023 ve filizma
Cuma günü traktör geldi. Mesaiden sonra bayiye gittim. İyi ki gitmişim. İnce lastikli göndermişler. Rica ettikte Same'nin lastikleri ile değiştirdiler. Cumartesi günüde akşama doğru teslim ettiler.
31 Ağustos 2022 tarihinde bir miktar kaparo vererek anlaştık.
10 Ekim 2022 tarihinde satışını aldık.
12 Kasım 2022 tarihinde de teslim ettiler.
hayırlı olsun güle güle kullanın,
çok sevindim,
çok uzamadan teslim alabilmişsiniz,

• Beğen
Tepkiler: Edirne'li
Yerli hocam , sadece avrupadan C serisi ve ustu geliyor diye biliyorum
Teşekkür ederim 5 yıl kredili 2020 model 4075 620.000 ₺ ye yerli kredi faiz oranından alındı. İnşallah hayırlısıyla , bereketiyle kullanmak nasip olur. Ancak bilenler varsa bir sorum olacak. Kızdırma lambası sürekli yanıp sönüyormuş 4065 modelindeki gibi kızdırma düğmesi de olmadığı için pek anlayamadık biz. Acaba normal bir durum mu yoksa bi problem
Mi var. Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkür ederim 5 yıl kredili 2020 model 4075 620.000 ₺ ye yerli kredi faiz oranından alındı. İnşallah hayırlısıyla , bereketiyle kullanmak nasip olur. Ancak bilenler varsa bir sorum olacak. Kızdırma lambası sürekli yanıp sönüyormuş 4065 modelindeki gibi kızdırma düğmesi de olmadığı için pek anlayamadık biz. Acaba normal bir durum mu yoksa bi problem
Mi var. Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim.
motor çalışmış bile olsa belli bir sıcaklığa ulaşana kadar ekranda kızdırma ışığı yanıp sönmeye devam ediyor,
2-3 dk gibi bir süre,normaldir,sonradan kendiliğinden sönüyor,

• Beğen
Tepkiler: akin.anil
Ben bakamadım ama söylediklerine göre sönmemiş , sürekli yanıp sönmüş. Bu problem oluşturur mu yani buji harici başka bir uyarı ışığı degildir demi ?
kontağı açtıktan sonra o kızdırma ışığı sabit yanıyor.marş basıp traktörü çalıştırınca 2-3 dakika o ışık yanıp sönmeye devam ediyor,o 2-3 dakika motoru olduğu yerde rölantide çalışır bırakıyorum.ışık genel olarak 2-3 dk söndüğü için hiç ustaya sorma ihtiyacı duymadım.
çoğunlukla dizel binek kullandığımızdan bineklerdede mecbur kalmadıkça 2-3 dakikada olsa aracı hareket ettirmeden rölantide çalışmasını bekleriz.bu tercih meselesi usta vs önerisi değil.aynı ışıktanmı bahsediyoruz bilemedim bi takip edin bence kızdırma ise mantıken motor ısınınca sönüyor olması lazım diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: akin.anil
kontağı açtıktan sonra o kızdırma ışığı sabit yanıyor.marş basıp traktörü çalıştırınca 2-3 dakika o ışık yanıp sönmeye devam ediyor,o 2-3 dakika motoru olduğu yerde rölantide çalışır bırakıyorum.ışık genel olarak 2-3 dk söndüğü için hiç ustaya sorma ihtiyacı duymadım.
çoğunlukla dizel binek kullandığımızdan bineklerdede mecbur kalmadıkça 2-3 dakikada olsa aracı hareket ettirmeden rölantide çalışmasını bekleriz.bu tercih meselesi usta vs önerisi değil.aynı ışıktanmı bahsediyoruz bilemedim bi takip edin bence kızdırma ise mantıken motor ısınınca sönüyor olması lazım diye düşünüyorum.
Gösterge panelinin Sol tarafında bulunan sarı ışık. Aynı ışıktan bahsediyoruz ama bu çalıştıktan sonra da sönmüyor garip bir şekilde 😂 aynı zamanda devir sabitleyici düğmesinin ışığı da sürekli yanıp sönüyor . servisini aradım önemli birşey degil dedi ama emin olamadım.

• Beğen
Tepkiler: filizma