!!! DİKKAT !!!

Ynt: !!! DİKKAT !!!

Akif Göktas link=topic=3586.msg36406#msg36406 date=1211142509' Alıntı:
ARKADAŞLAR UZEL İN YILBAŞINDAN BERİİ TRAKTÖR ÜRETMEDİĞİNİ VE FABRİKANIN FAALİYETTE OLMADIĞINI KISACASI BATTIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ ????
El değiştirdiği için kapandığını duymuştum,kısa sürede açılacak deniyordu ama.

arkadaşlar ben bugun mf bayiisinden duydum ve duyduğumu söyleyim uzel kardeşleri arasında bi anlaşmazlık olmus vee kardeslerden biri tüm parayı alıp kaçmış ve uzel de para olmayınca üretim ve dışarıdan mal alamadığı için batmış zaten dikkat etti iseniz hiç bir mf bayii sinde traktör yok doğru düzgün kısacası uzel bitmiiş..... Ayrıca mustafa hayırdır neden güldün???

Akif Göktas link=topic=3586.msg36425#msg36425 date=1211143734' Alıntı:
arkadaşlar ben bugun mf bayiisinden duydum ve duyduğumu söyleyim uzel kardeşleri arasında bi anlaşmazlık olmus vee kardeslerden biri tüm parayı alıp kaçmış ve uzel de para olmayınca üretim ve dışarıdan mal alamadığı için batmış zaten dikkat etti iseniz hiç bir mf bayii sinde traktör yok doğru düzgün kısacası uzel bitmiiş..... Ayrıca mustafa hayırdır neden güldün???
Evet bayiler hep kötü durumdaydı.Yazık ne diyelim kötü bir durum...

Akif Göktas link=topic=3586.msg36425#msg36425 date=1211143734' Alıntı:

İşin şakası o yaw, birden aklıma fanatik MF ' ciler geldi. Aman kimse batmasın, işimiz şamata...

Bir distribütör gider diğeri gelir. Ama 3000 serisi üretilir mi? Onu bilemem. Yeni distribütör tamamen ithale yönelirse Uzelin MF ' leri milletin elinde patlar. Zaten yazılanlara göre parçada üretemiyormuş. İthalde edemez. Bu ara MF sahipleri biraz diken üstünde durur gibime geliyor. İthal MF ' lerin parçalarınıda getiremezse kimseler yandı gülüm keten helva...

alipasalierkan link=topic=3586.msg36430#msg36430 date=1211144143' Alıntı:
Bir distribütör gider diğeri gelir. Ama 3000 serisi üretilir mi? Onu bilemem. Yeni distribütör tamamen ithale yönelirse Uzelin MF ' leri milletin elinde patlar. Zaten yazılanlara göre parçada üretemiyormuş. İthalde edemez. Bu ara MF sahipleri biraz diken üstünde durur gibime geliyor. İthal MF ' lerin parçalarınıda getiremezse kimseler yandı gülüm keten helva...
Katılıyorum.Bizimkilere parça gerek yok,biz bile tamir ediyoruz ama yenilere kötü bir haber olmuş..