DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

Ynt: DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

Geleneksel 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Silivri kutlamaları :) Bu senekide güzel olmuşa benziyor Erkan. Traktörlerin zaten hepsinin maşallahı var. Hepsi bayrama çıkıcaklar diye temiz, pak olup bayramlık ekipmanlarını takmışlar :D Meriç ' in Areside ne zamandır göremiyorduk, Pottingerleride traktör boyuncaymış :)

Ynt: DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

_ÖzGüR_ link=topic=55663.msg596233#msg596233 date=1337464478' Alıntı:
güzel paylaşım erkan abi bende bu paylaşımı bekliyordum :D millet hep yeni ekipmanları takmış gıcır gıcır hepsi :D

Çiftçi bayramı olunca herkes yeni traktörleri ve ekipmanları ile geldi. Gıcır gıcır olacak tabi...:D

Fatih_RSLN link=topic=55663.msg596236#msg596236 date=1337464850' Alıntı:
Cok mukemmel bir organizasyon ve super bir paylasim. Tesekkurler Erkan.. L95 herkesin ilgisini cekti. Sahibini siteye davet etmek lazim :) birde jant kapakli 480 super, pullugu da kusanmis gelmis tam tekmil :)

L95 ' ciyi yakından tanımıyorum. Muhabbetimiz olsaydı. Davet ederdim. Bu sene zaten genç meraklı çiftçilerde fazlaydı. Bazıları fotoğraflarımı takip falan ediyorlarmış. Belki birkaçı siteye üyedirler.

motorcu link=topic=55663.msg596249#msg596249 date=1337466816' Alıntı:
Çok güzel bir etkinlik Erkan abi.Dikkatimi çekti hep yüksek hp li traktörler var.Teşekkürler.

Genelde derneğe üye çiftçiler orta ve büyük çaplı arazi işleyen kişiler. O yüzden traktörlerin genelide büyük. Zaten nerdeyse hepsinin 2 şer ve daha fazla traktörü var. Hâliyle bayramda olunca hepsi büyük traktörlerini getirmiş...;)

mustafagursacli link=topic=55663.msg596307#msg596307 date=1337500204' Alıntı:
Erkan 480 liği kullana amcanın telefonu varsa o pulluk ona büyük bizim 3 lü 13 lü ile takas yapalım :)

Pulluk ona büyük. Zaten oda farkındadır. Büyük ihtimal başka traktörün pulluğu göstermelik takmış...:D

ÖZzGÜR link=topic=55663.msg596332#msg596332 date=1337503004' Alıntı:
Geleneksel 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Silivri kutlamaları :) Bu senekide güzel olmuşa benziyor Erkan. Traktörlerin zaten hepsinin maşallahı var. Hepsi bayrama çıkıcaklar diye temiz, pak olup bayramlık ekipmanlarını takmışlar :D Meriç ' in Areside ne zamandır göremiyorduk, Pottingerleride traktör boyuncaymış :)

Daha fazla katılımda olurdu. Ama sayıyı az tuttular. Seneye Pazartesi ' ye gelmez daha fazla olacaktır. Hepsi bayramlıklarını arkalarına takmışlardı...:D Meriç ' ler bu ara lojistik işinde yoğun çalışıyorlar. O yüzden fazla paylaşımları artık olmuyor. En kısa sürede kaldığı yerden devam eder inşallah. Poettingerleri sorma zaten. Silivri ' deki en büyük çaplı ekipman...:D

Süper payLaşım eLine fotoğraf makinana sağLık... :D PoettingerLer bi yana diğer yeni aLdığımız takımLarLa görseLer dahada şaşırcakLar.. :D Sitede yorumLarLa uğraşmamak için resim atmıyorum açıkçası yoksa benim için zevk işi fotoğraf çekmek ama saçma şeyler yazıLıo meseLa bu poettingerLe resim atsam bunu acaba çekiomu bilmem ne faLan fiLan vs. cevap vermekten bıktım artık.. :(

Dolu dolu paylaşım olmuş emeğine sağlık :) 285 ve 398 Şeklini koymuş :)

doganbey1 link=topic=55663.msg596221#msg596221 date=1337462950' Alıntı:
:D Breh be sadece 1 foton mu var ;D Fotoğraf çekmekten kendinde yoksun. Başka tanıdıklardan varmıydı siteden? Eline sağlık aga.
Hani hiç kubota göremedik :)

hey maşallah be. hep gene trakya nasıl da farkı ortada :D çok sağol Erkan bu süper fotoları paylaştığın için. sizin ordaki faaliyetler çok hızlı..

-silivrilimeriç- link=topic=55663.msg596517#msg596517 date=1337539895' Alıntı:
Süper payLaşım eLine fotoğraf makinana sağLık... :D PoettingerLer bi yana diğer yeni aLdığımız takımLarLa görseLer dahada şaşırcakLar.. :D Sitede yorumLarLa uğraşmamak için resim atmıyorum açıkçası yoksa benim için zevk işi fotoğraf çekmek ama saçma şeyler yazıLıo meseLa bu poettingerLe resim atsam bunu acaba çekiomu bilmem ne faLan fiLan vs. cevap vermekten bıktım artık.. :(
Meriç boşver milleti ağzı olan konuşuyor. Sen at resimleri ,kötü niyetlilerin ancak ağzı yorulur. Bilen bilir zaten Claas neler yapabiliceğini.

fotolar harika zaten diyecek birşey yok.ama en çok şu dikkatimi çekti:bir organizasyonda bir duyuruyla bu kadar çiftçinin bir araya gelmesi gerçekten çok güzel bu türkiye nin her yerinde gerçekleşebilecek bir şey değil.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

-silivrilimeriç- link=topic=55663.msg596517#msg596517 date=1337539895' Alıntı:

Sen arayı fazla açma Meriç. Bilen bizi bilir. Az paylaşım yapmadık. Artık herkes canlısını göre göre hak vermeye başladılar. Artık kullanıcılar çoğaldı, fuarlarda bol bol kullanmayanlarda görüp inceleyip kaliteyi anlıyorlar...

GÜRKAN link=topic=55663.msg596528#msg596528 date=1337540639' Alıntı:
hey maşallah be. hep gene trakya nasıl da farkı ortada :D çok sağol Erkan bu süper fotoları paylaştığın için. sizin ordaki faaliyetler çok hızlı..

Önder çiftçiler teknolojiyi takip ediyorlar...;)

nailyetek link=topic=55663.msg596550#msg596550 date=1337542007' Alıntı:
Eline kamerana sağlık Erkan, L 95 king.

Kara şovalye Nail abi...:D

phantomerkunt link=topic=55663.msg596557#msg596557 date=1337542333' Alıntı:
fotolar harika zaten diyecek birşey yok.ama en çok şu dikkatimi çekti:bir organizasyonda bir duyuruyla bu kadar çiftçinin bir araya gelmesi gerçekten çok güzel bu türkiye nin her yerinde gerçekleşebilecek bir şey değil.

Çiftçilerimizin her bölgede bu tarz etkinlikler yapıp bir araya gelmesi lâzım diye düşünüyorum. Yurt dışında festivaller falan düzenlenip çiftçiler buluşuyor. Bilgi ve fikirlerini paylaşıyorlar. Bizde de bu tarz organizasyonlar artık çoğalmalı...

Paylaşım için tşk erkan yine döktürtmüşsün deklanşörüne sağlık

Eline sağlık güzel fotoğraflar olmuş.Trakyamızda böyle etkinliklerin yapılması cok güzel.İnşallah böyle etkinliklerin devamı gelir.Çiftçiler hep böyle tek yumuruk tek bilek olursak kimse belimizi büekemez.Belimizi büken mazot fiyatı,gübre fiyatı,hayvancılıkla ilgili sorunlar,hububat fiyatları,biz çiftçilerı refaha ulaştırcak seviyede olması için böyle toplanmak gerek.Memura zam varda çiftçilere neden yok.Şimdi artık sıra çiftçilerde olmalı bence.saygılar.

Konuyu Geç Gördüm :(

Eline Ve Deklanşörüne Sağlık Erkan Abi :)
Güzel Bir Organizasyon ;) Keşke Türkiye ' nin Heryerinde Buna Benzer Organizasyonlar Yapılsa :)

Maşallah Motorlarda Hep Büyük Büyük Ve DT :D
L95 Herkesin ilgisini Çekmiş :D
Sahibini Siteye Davet Etseydin İrtibata Geçer Bi LED Döşerdik Ona da :D

Ses Sistemi Derken ?
Woofer Ve Amfi Filan mı Attırmışlar Kocaoğlana :D

omerfarukkoc link=topic=55663.msg597780#msg597780 date=1337752958' Alıntı:
Konuyu Geç Gördüm :(

Eline Ve Deklanşörüne Sağlık Erkan Abi :)
Güzel Bir Organizasyon ;) Keşke Türkiye ' nin Heryerinde Buna Benzer Organizasyonlar Yapılsa :)

Maşallah Motorlarda Hep Büyük Büyük Ve DT :D
L95 Herkesin ilgisini Çekmiş :D
Sahibini Siteye Davet Etseydin İrtibata Geçer Bi LED Döşerdik Ona da :D

Ses Sistemi Derken ?
Woofer Ve Amfi Filan mı Attırmışlar Kocaoğlana :D

Yorum için sağol. Belki ileriki tarihlerde sahibi üye olur. Vallah çok ses çıkarıyordu. Sağ kapının orada kocama bir woofer vardı. Heralde amfi falan full hepsi vardı. İçine binip incelemedim.

alipasalierkan link=topic=55663.msg597803#msg597803 date=1337761512' Alıntı:
Yorum için sağol. Belki ileriki tarihlerde sahibi üye olur. Vallah çok ses çıkarıyordu. Sağ kapının orada kocama bir woofer vardı. Heralde amfi falan full hepsi vardı. İçine binip incelemedim.
O Eleman Sitemize Üye Olup Bi Paylaşım Yapsa Çok Güzel Olur :D