E-lift Gelişiyor.

İki adet kumanda, biri direksiyona, arabalardaki radyo kumanda gibi,
digeri dışarda çalışacak sekilde olsa iyi olur.
Hatta (ardino vs ile) kumandaya bir kac özellik eklenebilir, kuyruk mili acma kapama, el freni gibi

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210115_231059.jpg
    Screenshot_20210115_231059.jpg
    68.4 KB · Görüntüleme: 29
İki adet kumanda, biri direksiyona, arabalardaki radyo kumanda gibi,
digeri dışarda çalışacak sekilde olsa iyi olur.
Hatta (ardino vs ile) kumandaya bir kac özellik eklenebilir, kuyruk mili acma kapama, el freni gibi
Şuan joystick gibi dusunuyorum daha sonra joystick üzerine arka hidrolik cikislarinin kontrolunude elektronik olarak kumanda etme sistemi yapmayi planliyorum

Gaz pedalına aktüatör konularak joystick ile hız da kontrol edilebilir belki.
pedala degil ama halihazırdaki el gazına uygulamak daha kolay hepsinin projesini hazırladım ancak zaman gerekiyor biraz :D çalışmalarımı sürdürüyorum.
Normalde TR6 kullanıyorum ama TD110D masterdrive aldım traktör kendi dümenliyor ama diger sistemler mekanik yavaş yavaş td yi tr ye çevircez hatta belki daha üstüne :D

pedala degil ama halihazırdaki el gazına uygulamak daha kolay hepsinin projesini hazırladım ancak zaman gerekiyor biraz :D çalışmalarımı sürdürüyorum.
Normalde TR6 kullanıyorum ama TD110D masterdrive aldım traktör kendi dümenliyor ama diger sistemler mekanik yavaş yavaş td yi tr ye çevircez hatta belki daha üstüne :D
hayırlısı olsun inşallah. benim el gazı çok sert olduğundan direk gaz pedalı geldi aklıma :D