640 da makul 480lerle arasında pek bi fiyat yok.hele s8ler fiyatları baya uçuk :D
Aynen onun için diyorum zaten. 73-76 arası 640 ların fiyatları ile 80 sonrası çıkan 480 lerin piyasası aynı sayılır. Bence bu tabloda temiz ve bakımlı bir İtalyan 640 daha mantıklı. Sağlam bir ön ağırlıkları ve arka çeki varsa tadından yenmez. Hem manevra çok iyi. Ayçiçek ara çapası vb. işlerde çok ideal. Zaten eskiden 640 kullanıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam.

Aynen onun için diyorum zaten. 73-76 arası 640 ların fiyatları ile 80 sonrası çıkan 480 lerin piyasası aynı sayılır. Bence bu tabloda temiz ve bakımlı bir İtalyan 640 daha mantıklı. Sağlam bir ön ağırlıkları ve arka çeki varsa tadından yenmez. Hem manevra çok iyi. Ayçiçek ara çapası vb. işlerde çok ideal. Zaten eskiden 640 kullanıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam.

640larda kullanışlı makina olsa ben ona iş bulurum yarma çayır biçimi ara çekimi ciguli vs.. Ona gidecek işler.ama onlarında arka cer dişlileri çok ses yapıyor.biz 80-66 ları değiştireceğimiz zaman onlarında ses yapmaya başlamıştı.bu sorunu çozen tamir edebilen oldumu hiç acaba merak ediyorum.artık 70li 80li modellerin arkaları baya boşluk olmuştur bunlarda var

640larda kullanışlı makina olsa ben ona iş bulurum yarma çayır biçimi ara çekimi ciguli vs.. Ona gidecek işler.ama onlarında arka cer dişlileri çok ses yapıyor.biz 80-66 ları değiştireceğimiz zaman onlarında ses yapmaya başlamıştı.bu sorunu çozen tamir edebilen oldumu hiç acaba merak ediyorum.artık 70li 80li modellerin arkaları baya boşluk olmuştur bunlarda var
Bizim 640' ta da cer sesi var. Ama kulakların alıştığı için rahatsız etmiyor artık. Eski 70-56 da da vardı ama 640 kadar değildi. Ustama sordum ' -hangisinde yok ki o cer sesi. Sıkıntı olmaz çekemez oluncaya kadar kullan' dedi. Ama daha sonra dikkat ettim çoğu Fiatta var cer sesi. Az yada çok.

Hayirli olsun Erkan gule gule kullan. Baslik ters kose :D
Bunlarda asansor ceki hic gormedim ama arkaya daha yuksek bir ceki yapiliyor demircide ama senin su tankerin saftli oldugu icin sanirim bu sana gelmeyecek bir yontem aklima gelirse komsunun traktordekini ceker atarim fikir olur en azindan

Orjinal bi traktormus cok is gorur
Bizdede 67 model var cift debrej balatasi patinaj pedali falan olanlardan 2006 aldik usta rektefelik dedi durum yoktu yagini degisip ise bi basladik bu zaman oldu daha rektefe olacak her yilda 300 dekarin ilac gubre romorkla tasima islerini yapar ihtiyar

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Tekli patlatma için güzel tercih :D hayırlı olsun.
Römork çeksinde, patlatmasa da olur. Baktık kralcılar tek tek gidiyor. Safları sıklaştıralım dedik...:D

65-46 ya iş bırakmaz bu.bende bi,480 bakıcam ekibe artık :)
Vallah 65 ciguli ve merdane işi yapıyor genelde. Bu onları kaldırmaz. Hidrolik sistemi çok zayıf...

Hayırlı uğurlu olsun.Tüm iş yükünüzü sırtlayacaktır :) Zamanın en güzel traktörlerinden.
Yüklenmese de olur. Maddi olmasa da manevi desteği yeter bize...:D

Bende başlığı okuduktan sonra yeni bi mf bekliyordum meğer 135 miş ya :D Hayırlı olsun Erkan.
İlgi çeksin dedim...:D

Çakal ferguson hayırlısı olsun ayçiçek arasına tırmık ve çapa iyi çekilir.
Ayçiçek için tırmık çeker ama çapa da nasıl olur bilemedim. Denemek lazım...:D

135 candır abi her işletmede bana 255 turbo kosuyo yardıma
ATV gibi kullanıyoruz bunu...:D

Erkan bulmuşsun yine eglenceyi :D
Nabalım MFci saflarını sıklaştırıyoruz. Sende Erkuntçu oldun iyicene Nail abi yalnız kalıyor....:D

Hayirli olsun Erkan gule gule kullan. Baslik ters kose :D
Bunlarda asansor ceki hic gormedim ama arkaya daha yuksek bir ceki yapiliyor demircide ama senin su tankerin saftli oldugu icin sanirim bu sana gelmeyecek bir yontem aklima gelirse komsunun traktordekini ceker atarim fikir olur en azindan
Sağolasın. Bende görmedim de. Sitede Sertaç arkadaşın 265 için asansör çeki konusunu gördüm. Baktım onun takılma yerleri aynı ama. Bunda arka taraf aynı boyutta mı bilemedim. Aynı ise uyar, 135 ufaksa uymaz o zaman. Hiç te etrafta bunlardan yok. Asansör çeki hiç yok zaten. Belki dedim sitede gören vardır. Bizim römorklara çok alçak kalıyor çekisi. Boş römorku ordan oraya çekmek için bile zor oluyor...

Orjinal bi traktormus cok is gorur
Bizdede 67 model var cift debrej balatasi patinaj pedali falan olanlardan 2006 aldik usta rektefelik dedi durum yoktu yagini degisip ise bi basladik bu zaman oldu daha rektefe olacak her yilda 300 dekarin ilac gubre romorkla tasima islerini yapar ihtiyar

Bu traktör zaten çok uzun süredir çalışmıyordu. Biraz rengi falan soluk. Onu halledecez bakalım. Bakımları yapıldı zaten....