Ekipman kredisi

öyle bir şey yok
Asıl sebep kredi muslukları kapatıldı, kasada para yok
Diğer bir sebep de işler yetişmiyor, personel yetersiz kalıyor
Seçimden sonra ziraat bankası yalnızca çiftçinin kullanımına tahsis edileceği için çiftçilerin kredileri de hızlanacaktır.
Şu anda araba alan da ziraate gidiyor, işyeri açan da, konut alan da, müteahhit de...

Merhaba,
M ferguson 2625 almak için ziraat bankasına kredi başvurusunda bulundum. Banka proforma fatura istedi Bayiden güç bela proforma faturayı 15 gün önce aşıp bankaya verdim. 15 günü geçti ama hala işlemler devam ediyorsa diyor bankacı. Çok fazla dosya var sıra var diyor. Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

Merhaba,
M ferguson 2625 almak için ziraat bankasına kredi başvurusunda bulundum. Banka proforma fatura istedi Bayiden güç bela proforma faturayı 15 gün önce aşıp bankaya verdim. 15 günü geçti ama hala işlemler devam ediyorsa diyor bankacı. Çok fazla dosya var sıra var diyor. Bu kadar uzun sürmesi normal mi?
Devlet destekli nakit kredi de bekletiyorlar yoğunluktan dolayı ama mal alınırken traktör araba ekipman gibi kredilere öncelik veriyorlar diye biliyorum mesela ben araba kredisine başvurdum proformayı getir girelim dedi proformam çıkınca gittim hemen girdi sisteme onaya yolladı diğer günde kredim onaylandı müşteri temsilcinin yoğunluğuna göre değişiyor

Devlet destekli nakit kredi de bekletiyorlar yoğunluktan dolayı ama mal alınırken traktör araba ekipman gibi kredilere öncelik veriyorlar diye biliyorum mesela ben araba kredisine başvurdum proformayı getir girelim dedi proformam çıkınca gittim hemen girdi sisteme onaya yolladı diğer günde kredim onaylandı müşteri temsilcinin yoğunluğuna göre değişiyor
Yıllık ödemeli araba kredisini kaldırmışlardı devam ediyor mu?

18 gün oldu hala bekletiyorlar kredi için. Bu arada bayi traktörü satmış olabileceği gibi fiyat enflasyon farkı da ilave edebilir. Çok gıcık bir durum
Ben en son ekipman kredisi için 1.5 ay bekledim. Normalde satın aldığınız bayi banka memuru ile iletişimde olup işi hızlandırmaya çalışır.

• Beğen
Tepkiler: Makineciv