Erkunt 90 Hp Ve Üzeri Traktörleri Ne Zaman Çıkarıcak. ?

Ynt: Erkunt 90 Hp Ve Üzeri Traktörleri Ne Zaman Çıkarıcak. ?

marmara591 link=topic=46212.msg437452#msg437452 date=1314225727' Alıntı:
yok sana katılmıyorum malasef o zaman üstüne traktörü olan hemen devreder üstünden ve hibeli traktörden yararlanır sonuçta alım satım 70 lira

Merak etme onu geriye dönük olarak yapacaklardır zaten, mesela son 2 yıl üzerinize ruhsat bulunmayacak diyeceklerdir. Dalavereye ve fırsatçılara müsaade etmezer. :)

arkadaşlar bu gizli bişey herkeze duyurursalar tabiki devlet bunun altından kalkamaz bizim akrabamızın kızı tarım bakanlıgındamı ne çalısıyor o babasına sölemiş babasınında üniversalı var eski oda alcak oda bizim pedere sölemiş banada babam dedi yani bu gizli bişey bizde biraz torbil alcaz gibi herkeze duyurulmuyo sanırsam

ah be hemşerim ne kadar fırsat vermek istemezlerse de istemesekte bizim aklımız hep ona çalışıyor
arazi alma kredisi veriyorları millet oğluna hanımına geçirdi tapuyu çekti yüzde 5 faizli krediyi
hayvan kredisi veriyorlardı hiç faizsiz millet birbirine satış gösterdi kaptı parayı
en sonunda başa çıkamadılar geçenlerde kapattılar kredileri

sen ben isteriz insanlar ihtiyacı olanlar faydalansın ama suistimaller çok maalesef

Semih_ link=topic=46212.msg437459#msg437459 date=1314226079' Alıntı:
arkadaşlar bu gizli bişey herkeze duyurursalar tabiki devlet bunun altından kalkamaz bizim akrabamızın kızı tarım bakanlıgındamı ne çalısıyor o babasına sölemiş babasınında üniversalı var eski oda alcak oda bizim pedere sölemiş banada babam dedi yani bu gizli bişey bizde biraz torbil alcaz gibi herkeze duyurulmuyo sanırsam
eski model traktöre hurda indirimi yapılacak bu gizli değil ama ne zaman o belli değil.
otolarda yapıldı ya onun gibi bişey.

hurda indirimi başka HİBE başka

marmara591 link=topic=46212.msg437463#msg437463 date=1314226263' Alıntı:
eski model traktöre hurda indirimi yapılacak bu gizli değil ama ne zaman o belli değil.
otolarda yapıldı ya onun gibi bişey.

hurda indirimi başka HİBE başka

Evet, hurda desteğinin gerekliliği ve yapılacağı ,zamanı haricinde biliniyor. Kimse bir hazırlık yapmasın diye de zamanını söylememeleri doğal. Hatta 25 yaş üstündekilere olacak diye de duyumlar almıştık. Gerçekten de bu hurda desteği ayrı konu, yüzde elli hibe demek ayrı konu.

768 link=topic=46212.msg437472#msg437472 date=1314226859' Alıntı:
Evet, hurda desteğinin gerekliliği ve yapılacağı ,zamanı haricinde biliniyor. Kimse bir hazırlık yapmasın diye de zamanını söylememeleri doğal. Hatta 25 yaş üstündekilere olacak diye de duyumlar almıştık. Gerçekten de bu hurda desteği ayrı konu, yüzde elli hibe demek ayrı konu.
ok-*-s anlş-*s hemşerim

Benim Duyumum öyle hayırlısı neyse o olsun birşey çıkacakda daha belli değil 90 lıklar yapıma girdiyse bugün yarın çıkar o zaman tam bir bilgi ediniriz sincana gidip araştırmak lazım fabrikasından filan internetten olacak iş değil çünkü :)

anayurtlu 3105d link=topic=46212.msg437485#msg437485 date=1314228032' Alıntı:
tarihini bilmiyrm ama yakında ankarada fuar varmış belkide fuarda tanıtacaklar rekuntları :D
Evet 8/11 eylül arası altınpark expo center da 15. Uluslararası tarım fuarı var orada tanıtılabilir...

Semih_ link=topic=46212.msg437502#msg437502 date=1314231242' Alıntı:
Olsun ya o kadar erkunt görcez nasipse birazda para verelim ;D
Valla hacı istersen gitme sonuçta uluslararası fuar :) yani Allah göstermesin fendt görürsün case ih görürsün claas görürsün fikrin değişir falan zuha-*-s zuha-*-s

yakacak san erkunt alma.aglayacaksan erkunt alma.bazıları konu üsütüne konu açıyor.öldüm ha.kaldım ha.yakarım ha. çekmiyor ha arayan yok soran yok diye sende katılma kervana.erkunt zor traktör çözene kadar bıkarsın.tam çözerken satarsın bunda arar bulamssın.

POYRAZLI TALHA link=topic=46212.msg437503#msg437503 date=1314231765' Alıntı:
Valla hacı istersen gitme sonuçta uluslararası fuar :) yani Allah göstermesin fendt görürsün case ih görürsün claas görürsün fikrin değişir falan zuha-*-s zuha-*-s
yok usta ya erkuntdan vazgeçmemde tabi bi fent e filan bineriz )))
XxXEsinti66 link=topic=46212.msg437596#msg437596 date=1314275347' Alıntı:
ne yapacan semih sen mf ye sahip çık mf 1 numara *098*- *098*-
Olsun fatih usta ya mf belki durur onu satmadanda alabiliriz nasip :)
köylü link=topic=46212.msg437671#msg437671 date=1314292868' Alıntı:
yakacak san erkunt alma.aglayacaksan erkunt alma.bazıları konu üsütüne konu açıyor.öldüm ha.kaldım ha.yakarım ha. çekmiyor ha arayan yok soran yok diye sende katılma kervana.erkunt zor traktör çözene kadar bıkarsın.tam çözerken satarsın bunda arar bulamssın.
mfyi satmadan alıbilirim belkide baktım dediğin gibi oluyor satarızda ben motorun fazla mazotunda deyilim işimi yapsın yeter :)

yakacak san erkunt alma.aglayacaksan erkunt alma.bazıları konu üsütüne konu açıyor.öldüm ha.kaldım ha.yakarım ha. çekmiyor ha arayan yok soran yok diye sende katılma kervana.erkunt zor traktör çözene kadar bıkarsın.tam çözerken satarsın bunda arar bulamassın.
benim bu yazdıgım altın gibi ögüt anlayana okuyana satır satır ögüt.

Doğruya doğru...