Erkunt Fiyat Listesi

Arkadaşlar Fiyat Listesi Erkunt un sitesinde yayınlanmakta olan resimden alınıtıdır eger liste değişirse otomatikman değişmektedir...
Bu fiyatlar ile bayi fiyatları arasında farklılıklar olabilir...

fiyat_listesi.jpg

fiyat listesi için tıklaynız:
http://www.erkunttraktor.com.tr/?win=urunler/traktorlerimiz/fiyat-listesi-/

Ynt: Erkunt Fiyat Listesi

ben size erkunt u önermem çünkü neden derseniz bi ara traktör bakmaya gittim.galericilere sordum erkunt nie yok,erkunt nasıl die adam dedi erkunt u anlattıkları kadar meşhur değil dedi yeni bir bakım paketi çıkarmışlar 200 lira, turbosu olmasa 5 para etmez onun motoruda kendiside dedi. benim sana tavsiyem new holland: neden dedim:hakkını verir abi dedi.Adam haklı çıktı şuan 55 56s im var erin göğü inletiyo.4 lü 11inç puluğu taktımmı yeri inletio..

aksazli link=topic=2118.msg244089#msg244089 date=1264243625' Alıntı:
ben kısmet 55 tenteli aldım 29 bin tlye aynı özelliklerdeki başka markalara göre fiyatı çoooook iyi

hayırlı olsun.sitedeki tek kısmet55 kullanıcısı sensin hoş geldin. yorumların ve paylaşımlarınla bizi kısmet55 hakkında bilgilendirirsen sevinirim merak ettiğim bi traktör henüz hiç denk gelmedim

arkadaşlar ben 6 sene 480-s8 fıat kullandım allah razı olsun dedirtti bana hakkatten iyi motormuş 5 senedirde 2043 başak kullanıyordum oda iyidi ama 480-s8 den az yakıyodu şimdi erkunt aldık bakalım baharın dağda kağıtlık odun yapacağım kendini orda ıspatlayacak bizde pulluk hikaye ne varsa dağda var haaa bence motor gücü az olmasına rağmen başak 480 den iyidi

karadagli link=topic=2118.msg276121#msg276121 date=1274272053' Alıntı:
ben erkunt nimet 4 x4 70 luks kabınlı 2010 modelını bır ay once kullanmaya basladım banka ıle 60.000 tl ye geldı burda 57 900 gosterıyor
burdaki fiyatlar 2008 yılına ait .. tarihine bakarsan ..
servet 80t luksun liste fiyatı şuan 69bin tl olmuş.. zam almış yine..