• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Erkunt Kısmet 58e hakkında tavsiye?

traktör 4*4 zaten. derin sürüm için 14-16 olması gerekir diyorlar. Ünlü marka alacağım.

Hayırlı olsun öncelikle.. Bir ay önce bizde ara işler için kısmet 58 tek çeker aldık. Mibzerle ekim, gübre atma ve tırmık çektim gayet te başarılı buldum zaten kullanıcıları çok memnundu. Yakıt ise sıfır olmasına rağmen iyi geldi tabiki motor açıldıkça yakıt düşecektir. Ben orijinal ağırlıkların yanına iki tane daha taktım. Genelde ara işte kullanacağım ve havalı mibzer takacağım.

Tozlu ortamlarda hava filtresinin sağındaki toz tahliyesi çabuk tıkanıyor, 3 cm kalınlığında plastik boru ekleyip, pervane kenarına çıkış vermek gerekiyor.

Hayirli olsun
Allah kaza bela vermesin erkunt yakar ama ceker bnce yalniz bir vidio kalmis aklimda formda birisi capraz patinaj yapmayarak askıda kaldigini yazmisti formda yalniz hangi modeli hatirlayamadim Bu arkadas bir daha paylassa iyi olur

Abi 4x2 si iyi degil 3 11 i batiramiyor. Ama 4x2 leri 4x11 i cekiyor guzel alacaksan 4x4 al 4x2 toprak isinde kullanamassin aldim pismanim satacam yok getir gotur icinse ayak isleriyse al ama toprak islemede makine performansi 0
Kardeşim niye anlamamakta ısrar ediyorsun. Arkadaş kaç kere 4*4 aldım diyor. Siz hâlâ 4*2 almayın ben pişmanım diyorsunuz

58 likler perkins motorami sahip. 8 ve 12 vites modelleri var diye biliyorum.cok iyi cekiyor ama kim ne derse desin.

Üst Alt