ERKUNT KIYMET 90 FOTOĞRAF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ERKUNT KIYMET 90 FOTOĞRAF

abi bence hani biz heray en güzel foto yarısması düzenliyoruzya erkunt bayileride kıymetin footosunu çekip koysunlar foruma oylama yapalım bari bune bee iyice sıktı artık kız-*sw bende yeni foto sanmıstım sazan gibi atladım duva*-*0

sanki dersin traktör yeni icat oluyor 1 aydır ha çıktı ha çıkacak erkunt alacak olsam bu gizlikten dolayı gider başka marka alırım bir tanıtım videosu komak çokmu zor

yahya link=topic=52191.msg534442#msg534442 date=1328953200' Alıntı:
sanki dersin traktör yeni icat oluyor 1 aydır ha çıktı ha çıkacak erkunt alacak olsam bu gizlikten dolayı gider başka marka alırım bir tanıtım videosu komak çokmu zor
alk-*s alk-*s Sevgilier günü gelmedi dah abekliyoruz kıymete aşık olmak için 6 aydır :D
manitam bekle dese bu kadar beklemem :D

yeni erkunt anlaşılan sanılandan fazla heyecan oluşturdu. birbirine benzeyen konular ve sayfalar dolusu mesajlar. eleştiren eleştirmeyen merakla bkliyor. bi sepet gül alıp hani neredeyse önünde diz çökecekler. yollarına güller dökecekler. kırmızı halıdan geçirecek endamlı endamlı yürütecekler.kimi aşka gelip metiyeler düzecek kimide yine karamsarlık edip tersini söyleyeck.bizde uzaktan uzaktan takip edecek arada birde yorum ekleyeceğiz. sabreden derviş muradına ermiş. birde tersinden söyleyenler varda biz yine olumlu tarafını alalım. tebrikler erkunt adım adım daha iyiye doğru gidiyorsun.

Bundan önce zaten gösterilen fotoğrafları yeniymiş gibi yeni konu açıp insanları meraklandırıyorsunuz bu kadar da abartmayalım bu durumu.Konuyu kilitliyorum zaten fotoğraflar var daha önceden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...