ERKUNT KÜDRETİME GERİ GÖRÜŞ CAMERASİ

Ynt: ERKUNT KÜDRETİME GERİ GÖRÜŞ CAMERASİ

Yorumlar ve ilginiz için teşekkür ederim kamera gece görüşlü su gecirmeyen toza dayanıklı aldıgım elektronik ci genelde Biçer döver lere takıyoruz dedi. Monitör 7inch sadece görüntü gösteriyor iki tane fis var monitör de bir tanesine taktım görüntü ve elektrik i ordan alıyor diğer kablo ne bilmiyorum. Kamera nın ayağı oynar başlı 5 cm yukarı aşağı yukselip ine biliyor. Kamera ve monitör 250 tl e aldım elektronik ci kablo giriş lerini bagladı ben sadece montajını yaptım monitör ü dikiz aynasının bağlı oldugu silmeye delik deldim monitör ün ayağına göre bir aparat yapıp monte ettim bir tane Civata ile bagladım. Kamerayıda arka plakalıga bir aparat yaptım oda iki civata ile sıktım ve islem tamam.sırada host koltuğu var saçlarını lazerde kestirdim müsait bi zamanda onuda yapacağım inşallah

tahir link=topic=74479.msg876198#msg876198 date=1396780674' Alıntı:
Hepinize tektek cevap yazacaktım ama kusura bakmayın islerin yoğun lugundan yazamıyorum.tekrardan Teşekkürler ederim abilerim kardeslerim
Tahir küstürdün bizi , herbirimize tek tek cevap yazmamışsın , alıntı yapmamışsın , :)

Canın sağolsun kardeşim , işlerinde kolay gelsin.

ufukk link=topic=74479.msg876486#msg876486 date=1396815191' Alıntı:
Tahir küstürdün bizi , herbirimize tek tek cevap yazmamışsın , alıntı yapmamışsın , :)

Canın sağolsun kardeşim , işlerinde kolay gelsin.
canını yerim abi kusuruma bakmayın. Saol abi allahım hepimize yardımcı olsun