• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Katılım
26.06.2013
Mesajlar
1,215
Konum
Isparta

Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Ya abi benden büyükmüşsün ona hiçbir lafım yok ve saygım sonsuzdur karalama yapan görmüyorum ben..
Ayrıca bulusmaya gittiğimizde bu konuyu herkese sordum gerek akrokral abime olsun gerek ömeryücel abimle baya konustuk hani ufak tefek seyler haricinde sorun yasamamıslar gayet memnunlar ve son olarak trakkulüpte bilmem kaç bin kişi erkunt kullanıyor bu adamların bi sebebi vardırda erkunt almıslardır yani toplama falan hos laflar degil
 
Katılım
30.11.2014
Mesajlar
1,446
Konum
İzmir
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Vay herkes httata düşmanmış. Yerliyi beğenmiyormuşuz. Hattat onu bunu satın alırmış. Geçin bunları efendi. Erkunt düne kadr yedek parça üreticisiydi. Hattat yıllardır traktör üretiyor neden tutturamadı. Erkuntla Tümosan 2. ve 3. olurken hattat ne yapıyordu? Asıl sizin gibi asıp kesenler yüzünden hattatı kimse beğenmiyor. Yorum yazmayayım yazmayayım dedim ama bu kadar savurgan bir konuşmaya karşı yazmadan yapamadım. Hattat madem o kadar iyi traktör yapıyor da Türkiye ' de en çok satanlar arasında değil? Ben bile hattatın son çıkanlarını beğenirken sizin gibi yorum yapanlar yüzünden soğuyorum. Sizin gibi yorum yapan 1-2 kişi daha var, aynı hattat çalışanı gibisiniz. Ben de Başak traktör kullanıyorum. Sizin gibi asla fanatiklik yapmadım. Hatta bir sürü eksiğini de sayarım. Erkunt kullanan arkadaşlar onu sat erkunt al diye kimseye demedi. Nedir bu kininiz?

Not: Bu forumda yerli düşmanlığı ile suçladığınız kişilerin birçoğu yerli traktör kullanıyor.
 
Katılım
13.05.2013
Mesajlar
563
Konum
KONYA
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Hattat traktöre ölüüüm hücuum :D naparsınız millet ne kampanyası ne karalaması herkes fikrini beyan eder kullanıcıysa tecrübelerini anlatır çok kaptırmayın kendinizi
 
Katılım
11.04.2010
Mesajlar
1,474
Konum
KARS
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Traktör işinde kimin işine hangisi gelir, hangisi beklentilerini karşılarsa iyi traktör odur. Erkunt traktörün bayisi iken Erkunt ' u tanıtan öven Kars bayisi, şimdi Hattat traktörün ana bayisi olmuş. Onu satmak için reklam yapıyor, yere göğe sığdıramıyor. Bence marka fanatikliğini satış yapmak için bayiler yapar. O yüzden biz kullanıcılar olarak marka fanatikliği yapmak yerine aydınlatıcı bilgilerle kullanıcıları bilgilendirmemiz, yeni traktör alacaklara yön vermemiz daha uygun olur.
 
Katılım
22.02.2011
Mesajlar
798
Konum
Konya
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Erkunt para verip adam tutsa senin kadar reklam yapamazdi. Önce dedim yine diyorum sen böyle yazdikca hattat musteri kaybeder erkunt kazanır.
 
Katılım
11.03.2014
Mesajlar
4,167
Konum
Eskişehir
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

sugarman_20 link=topic=39228.msg1047683#msg1047683 date=1450721618' Alıntı:
Hattatın Sadece boyama atolyesi erkuntun fabrikasından büyüktür inanın buna pardon erkuntun toplama atolyesinden siz hala uykuda rüyalarla uğraşın hayal kurmak güzel ama inanın avrupaya sattığı traktörler erkuntun atolyesini iki kere satın alır.. Türkiyede yavaş yavaş yaklaşıyor neredeyse aynı oranlara yaklaştı ki tabi geçecek bana giren çıkan yok ama gerçekler gerçekler gerçekler!
Fabrika buyüklugu olarak hattat erkunttan büyük olabilir ama satış rakamlari olarak hattat erkuntun yanına yaklasamaz erkuntta toplama diyorsunuz ama hattatta valtranin toplaması bunu herkes biliyor ve erkunt hiç bir markaya sırtını dayamadan üretim yaparken hattat valtranin fason üretimini yapıyor bugün eğer agco hattatan destegini çekip valtranin üretimini hattatin elinden alsın hattat bırak traktöru bijon bile üretemez ışte o zaman belli olur kimin toplama traktör yaptığı.
 
Katılım
17.03.2008
Mesajlar
620
Konum
Ankara
Ynt: ERKUNT Kullanıcıları için birkaç İPUCU

Adamm Erkunta Toplamaa Dedi :D Sonraa Gitti Mf 200 Serisinin Çakmasını Yaptı Buna Ancak Şu Denirr Vurduuu Vee Golll Olduuu Amaa Kendi Kalesine Attı Bee Abiii :D :D Hattat Gitsin 240 ' lık Üretsin Bizim Toplama Erkunta Kul Köle Oluruzz :D
 
Katılım
15.05.2019
Mesajlar
3
Konum
Bursa
Servet 80.m hidrolik indirme cok hızlı bunun ayarı yokmu acaba
Oks ye bastığımda arkadaki saban cok hızlı iniyor . Nasıl ayarlayabilirim
 


Üst Alt