Erkunt Nimet 70 E+ nasıldır.

Arkadaşlar geçenlerde bayiinde bir Erkunt Nimet 70 E+ (2016 model 1500 saate) gördüm ikinci el temiz bir makinaya benziyor. Sizce nasıldır kullanan arkadaşlar varsa yakıt, çekiş gibi konularda nasıldır, kaç numara pulluk takıyorsunuz? birde Lüks versiyonu varmış o mu daha iyi yoksa bu mu iyi şimdiden teşekkürler...

2014 model 70e+ kullanıyorum 2000 saati geçti büyük bi arıza açmadı yagını suyunu bakımını hiç geçirmem saatinde yaparım ara işlerinde çapa gübre ilaçlama patates Ekim söküm yakıt ideal bence emsallerinden az yakıyor ölçülmüştür yeri geldiğinde 5li13 taktık denedik çekmem demedi hatta forumda 5li 12li ile videosu var uygun ekipmanı buldumu çekmem demez kabini rahat

Peki bizim buralar baya rampa 3 piston olduğu için bayılma falan yapıyor mu rampada?

Erkunt 70e+ benimde beğendiğim bir model.Yalnız Mt olmayacak ve kabin iç dizaynı sağ trimli olanların vites zor geçiyor gibi geldi bana.E serilerinin rampacılığı iyidir.Lüksler ZF şanzıman rampanın kokusunu alsa vites düşer.Rampada Case jx65C ler de iyidir Erkunta göre daha toplu ve hafif üstelik 4 piston iveco motordur.

Arkadaşlar geçenlerde bayiinde bir Erkunt Nimet 70 E+ (2016 model 1500 saate) gördüm ikinci el temiz bir makinaya benziyor. Sizce nasıldır kullanan arkadaşlar varsa yakıt, çekiş gibi konularda nasıldır, kaç numara pulluk takıyorsunuz? birde Lüks versiyonu varmış o mu daha iyi yoksa bu mu iyi şimdiden teşekkürler...
Benim var. 2016 e+. Çok memnunum. Yakiti iyidir. 4 lu 12 pulluk idealdir. Pullukta 1.5 litre mazot yakar. Yolda da km de 240_ 250 gr mazot yakar. Bugune kadar bakim disi bir masrafim olmadi. Kabini klimasi guzel. Beb hep zevkle kullanmisimdir. Hatta ozledim kendisini. Bahar gelse de bulussak fayri:))