erkunt pullukta 5li12 ünlü

Ynt: erkunt pullukta 5li12 ünlü

phantomerkunt link=topic=59720.msg646729#msg646729 date=1352380849' Alıntı:
benim motor kudret h1 yada tavşan 1 ile en dik rampada da gidiyor. ama ben l4 ile denemedim en kısa zamanda deneyeceğim motor 200 saati geçti ilk bakımı da yapıldı eğer l4 ile giderse bayağı seri olur ama rampada çok çok h 1 e atarsın
Hmm kudret ortamala hız olarak kaç km hızda herg edıyon pekı ? h1 L4 felan, hani wites Değiştirerek sürüm yaptıgını tahmın edersek. Hızı ortalamaya dökersek kaç km ediyor. Kudretlerın hıdrolık kısmını cok begenyorum , fakat serviste 100 ' lukler cok yag atıyordu sende de war mı bu sorun ?

wan7ed link=topic=59720.msg646734#msg646734 date=1352382798' Alıntı:
Hmm kudret ortamala hız olarak kaç km hızda herg edıyon pekı ? h1 L4 felan, hani wites Değiştirerek sürüm yaptıgını tahmın edersek. Hızı ortalamaya dökersek kaç km ediyor. Kudretlerın hıdrolık kısmını cok begenyorum , fakat serviste 100 ' lukler cok yag atıyordu sende de war mı bu sorun ?
hızın kaç km olduğunu tahmin edemiyorum(hızn ölçer olmadığından) :(.motor herg sezonunun sonuna gelmişti o zaman ben hep h 1 ile sürdüm.çok rahat gidiyor.o yağ atma olayı vardı servis geldi birşeyler yaptı ama bunlarda(90-100-110) hidrolik havalandırma hortumumu ne varmış o kısa yapılmış ilk çıkanlarda o şekilde gönderildi hemen fark ettiler servislere o parçanın değişmesi için talimat vermişler ama biz daha değişmedik servis dedi işleri bitir motoru garaja çek o zaman değişelim hem daha eğitiminide almadık dedi. ben açıkçası l4 ü merak ediyorum pulluk 5 li 14 eğer kavun yeri sürecem orada l4 ile giderse alnından öpecem gitmezse canı sağolsun h1de de iyi gidiyor zaten :D :D

Servet gibi bir traktöre 5/12 bir gömlek büyük...Bugün saatte 10 dönüm yer sürdüm dersin yarın serviste yapılması 10 gün sürdü olur.70 lik kullanan arkadaş toprağın çok gevşek rahat işlenebilir bir yerde ise bile maksimum çıkabileceğin pulluk 4/12 olmalı... Erkuntçular uçmayı sever, uçmaya gerek yok ...

Saygılar herkese...

vcc link=topic=59720.msg646754#msg646754 date=1352385591' Alıntı:
Servet gibi bir traktöre 5/12 bir gömlek büyük...Bugün saatte 10 dönüm yer sürdüm dersin yarın serviste yapılması 10 gün sürdü olur.70 lik kullanan arkadaş toprağın çok gevşek rahat işlenebilir bir yerde ise bile maksimum çıkabileceğin pulluk 4/12 olmalı... Erkuntçular uçmayı sever, uçmaya gerek yok ...

Saygılar herkese...
ne demek şu uçmayı sever erkuntçular uçar uçmayı sever bu söz resmen sonrada iyi bir halt etmiş gibi saygılar diyorsun ne de saygılısın ha.n

vcc link=topic=59720.msg646754#msg646754 date=1352385591' Alıntı:

Saygılar herkese...
Dostum, uçana değil uçurtana bakıcaksın öncelıkle..:D Gömlek olayına gelince Xl takılmayı pek sevmiyorum ama; zorunluluk diyelim şuna kelepir Denk geldi Yoksa 14 inç, nimet için büyük hep cevremde 14 inc pulluğu 80-85hp makınalara kullanıyorlar :D Kepir toprak diyelim gevsek toprak %10 gibi..

phantomerkunt link=topic=59720.msg646744#msg646744 date=1352384619' Alıntı:
hızın kaç km olduğunu tahmin edemiyorum(hızn ölçer olmadığından) :(.motor herg sezonunun sonuna gelmişti o zaman ben hep h 1 ile sürdüm.çok rahat gidiyor.o yağ atma olayı vardı servis geldi birşeyler yaptı ama bunlarda(90-100-110) hidrolik havalandırma hortumumu ne varmış o kısa yapılmış ilk çıkanlarda o şekilde gönderildi hemen fark ettiler servislere o parçanın değişmesi için talimat vermişler ama biz daha değişmedik servis dedi işleri bitir motoru garaja çek o zaman değişelim hem daha eğitiminide almadık dedi. ben açıkçası l4 ü merak ediyorum pulluk 5 li 14 eğer kavun yeri sürecem orada l4 ile giderse alnından öpecem gitmezse canı sağolsun h1de de iyi gidiyor zaten :D :D
Normal Şartlarda,L4 ile gitmesi lazım.. Fakat benım pullugum bıraz buyuk oldugu için Standartların dişindayım:D Video da atarsın kesın :))))

YORUMLAR İÇİN SAOLUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DEDİMYA ALLAH HERKESİ ALDIĞI BİR MALDAN GÜLE GÜLE HAYRINI GÖREREK KULLANMAYI NASİP ETSİN. TARTIŞMAYA ÇEKİŞ MEYE GEREK YOK BEN MERAK EDENLER ÇOK DİE PAYLAŞIM OLSUN DİE KOYDUM BU VİDE OLARI ABİLERİM KARDEŞLERİM İLLAKİ KİMSE MALINI KARALAMAZ ÖVER OYÜZDEN HEPİMİZ ELİMİZDEKİNE SAHİP ÇIKLAIM SONUÇTA BEDAVA VERMİYO ERKUNT NEW HOLLAND TÜMOSAN MASSEY VEDE BENZERİ FİRMALAR Bİ ÇUVAL PARA VERİYORUZ KIYMETİNİ BİLELİM. BEN ÇOK MEMNUNUM ALLAHA ŞÜKÜR