erkunt şanzuman sorunu

Ynt: erkunt şanzuman sorunu

eğer ikinci el almışsanız sizden önceki kullanıcının bi hatasıda ola bilir size geçincede sorun vermiş ola bilir siz kendinizden eminseniz.

Ynt: erkunt şanzuman sorunu

evet ikinci el aldım ama aldıgımda böyle bi sorun yoktu bayada bi kullandım işte bu sene bizim kış çok çetin geçiyordu sabah çalıştırdım işe başladım açık besi iyice hayvanlar daramıştı temizliyim dedim hava da soguktu baya 5çi yada 4cü var gel ses başladı hemen tel açtım servise bizde sözüm ona şanzumanı zf diye biliyorduk hani sökmeden teknik servise sordum oda ne zf si abi dedi şanzumanı başakmış meger hele başak da var bende huylanmıştım ama neyse tamircinin dedigine göre sogukta ani harekette olmuş bana aynen şöle dedi mağzeme ısınmadan hareket edilmiş abi ülen zaten sabah marş basmadı takviye ettik saglam 40dk felan çalıştı ısınsın diye velhasıl böyle şu sebebten kırılabilir bizim köyde birinin hattatı var 80lik şanzımanda sıkıntı oldu onnan dalga geçtik bozuldu diye aynı teknik servisi aradı 1500 saatteki motorun şanzumanı komple degiştidiler 5 kuruş para vermedi kıyaslama açısından demiyorum yada hattat iyi traktörde demiyorum bedava verseler almazdım sınıfı şu anda osınıfı geçti biz duvara çarptık haaaa düşüncemde şu bundan sonra erkunt merkunt deil
sıfırda iş deil demekki en iyi traktör kendi bildigin traktör