• Erkunt Traktör Yedek Parça'dan yapacağınız alışverişlerde %5 indirim kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak size özel indirim kodunu almak ve ödeme esnasında ilgili bölüme girmek. Keyifli alışverişler.

Erkunt Traktör Yedek Parçadan TrakKulüp Üyelerine İndirim

Katılım
21.07.2007
Mesajlar
12
Erkunt Traktör ve TrakKulüp arasında yapılan işbirliğiyle çiftçilerimiz yedek parçaları daha ucuza alıyor, kazançlı çıkıyor. Erkunt Traktör Yedek Parça'dan yapacağınız online alışverişlerde TrakKulüp üyelerine %5 indirim fırsatını kaçırmayın.

Erkunt Traktör Yedek Parça, online yedek parça satışı yapan ve 2020 yılında kurulmuş bir Erkunt Traktör hizmetidir. Böylece orijinal ürüne ulaşım kolaylığı, yan sanayi ve taklit ürünlerin önüne geçilmesi, doğru ürün, doğru fiyat, güvenli alışveriş imkanı, hızlı yedek parça temini sağlanmaktadır.

Alışveriş sonunda ödeme yapmadan önce "Kupon Kodu" kullan kısmına TrakKulüp üyelerine özel aşağıdaki indirim kodunu yazarak sepetinizde %5 indirim sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Erkunt Traktör Yedek Parça: www.erkunttraktoryedekparca.com.tr

TrakKulüp İndirim Kodu: TRAKKULÜP

1.jpg


gönderi 1.jpg
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst