Erkunt Traktör'e Teşekkürler..

Ynt: Erkunt Traktör'e Teşekkürler..

Barış UZEL link=topic=79923.msg947435#msg947435 date=1418943306' Alıntı:
Ahmet hepsini bi yaz sıkıntılar nelerse millet bilsin servis falan hal çaresine bakar 2 adım ötede üretim yapıyolar ;) Sen Erkuntun yerine ne alacan bide onu konuşalım :D
sen susla mazot düşmanı kubotacı :D
KOPARANLI AHMET link=topic=79923.msg947440#msg947440 date=1418943636' Alıntı:
Şimdi başlarsam kimse durduramaz marka olayı dogayla alakalı olmaz büyük ihtimal :)
ahmet ne oldu şanzumanımı dagıttın :))

volkanuzel link=topic=79923.msg947442#msg947442 date=1418943865' Alıntı:
sen susla mazot düşmanı kubotacı :D ahmet ne oldu şanzumanımı dagıttın :))
Vites çatalını kırdık şanzuman acıldı orda 5 6 dişli degiştirdi servis allahtan biz ondan önce davranıp kırmışız :) Baktık cart vurt gene dişliler gidecek sekromeç attıralım dedik gene dişlilerden degişen bi kaç tane dişli oldu şu anlık şanzıman bu kadar diger sorunlar haftaya :)
kubilay07 link=topic=79923.msg947443#msg947443 date=1418943895' Alıntı:
ahmet gidişatın yağmurdan kaçarken doluya tutulacak gibi :D
En azından şanzuman elimizde kalacakmı bi tarafı kopacakmı boyası dökülecek mi derdi olmaz :)

KOPARANLI AHMET link=topic=79923.msg947444#msg947444 date=1418944354' Alıntı:
Vites çatalını kırdık şanzuman acıldı orda 5 6 dişli degiştirdi servis allahtan biz ondan önce davranıp kırmışız :) Baktık cart vurt gene dişliler gidecek sekromeç attıralım dedik gene dişlilerden degişen bi kaç tane dişli oldu şu anlık şanzıman bu kadar diger sorunlar haftaya :)En azından şanzuman elimizde kalacakmı bi tarafı kopacakmı boyası dökülecek mi derdi olmaz :)
anahtar vurulmadı bizim servete sadece elektrik arızası verirse o işte :)

KOPARANLI AHMET link=topic=79923.msg947444#msg947444 date=1418944354' Alıntı:
Vites çatalını kırdık şanzuman acıldı orda 5 6 dişli degiştirdi servis allahtan biz ondan önce davranıp kırmışız :) Baktık cart vurt gene dişliler gidecek sekromeç attıralım dedik gene dişlilerden degişen bi kaç tane dişli oldu şu anlık şanzıman bu kadar diger sorunlar haftaya :)En azından şanzuman elimizde kalacakmı bi tarafı kopacakmı boyası dökülecek mi derdi olmaz :)
Ahmet dişlileri eksik takmasınlar sonra satarken kilo kaybı olur :D

Temennimiz Erkunt Markasının Beklentlerı karsılaması. Satışta gosterdıklerı alakanın satış sonrasıda devam etmesi. Sizin bulundugunuz bolgede bayi ve servis duzgun ınsanlar tarafından ısletılmekte demekki. Biz sıkıntı oldugunda ne satan telefonları acıyor ne de servis.
Trakya servisini ve Bayisini konu açılmışken tekrar kınıyorum.

ahmtkskr link=topic=79923.msg947452#msg947452 date=1418945592' Alıntı:
Erkunttan bu kadar memnun olmayan bi ahmeti gördüm :-\ Şans heralde..
Bunlar olan durumlar adaş yerliden hangisini alırsın diye sorsalar yine erkunt derim ama iş artık kaliteye gelince ithal her zaman öndedir.Yerli arasında tavsiyem erkunttur iş maddiyata gelince 120 bin e de gidip erkunt almam :) Servisle sıkıntımız yok çok bilgili iyi ama servis yetmiyor neredeyse adam yerinde oturmuyor yinede yetişemiyor.

volkan bilader ben gecen yıl mayısta 200 saat bakımına götürdüm kudreti servis kabutu açtı elemana bu hortumu degistir dedi bende neden abi dedim hortum ısınınca yamuluyor kompresörün kasnagina degip deliniyor dedi ve degistirdiler hatta cevdet abi de aynısını demişti intercolun hortumu degisti die. sonra servis ustası motorun arkasına gitti hidrolik kolların yandaki takviye kollarına bakti bu iyi 3 tane civatali dedi ilk çıkanlar 2 civatali onlar kovanları catlatiyor dedi bende inceledim gercektende 3 civatalı. gerçekten bu konularda erkunt ve servisimiz cok duyarlılar gerçekten gurur duydum .bu arada dun fark ettim bizim yağ Soğutucununda ayakları kırılmış yerde duruyor ilk zamanda servise gidip bildirecegim bu konuyu

Bir teşekkür'de Erkunt Traktör'e Benden

Güzel bir konu olmuş Volkan bende geniş konulu bir teşekkür konusu açacaktım ama açmadım şimdilik senin konunun altına devam edeyim artık ilerde belki.. ;)

Bende satış sonrası olarak çok memnunum. 2012 de aldık bu sene OKS bozuldu bi telefon ettim pazar akşam üstü idi tarla sürerken servis ta tarlaya geldi taktı gitti onun dışında bir kez orta kol araya düşmüştü yerinden çıkmış yağ borusu ezilmişti öğlene doğru aradım ertesi gün sabah sıfır hidrolik orta kol geldi eski verdim yeniyi aldım geçende akü sıkıntı çıkarttı akünün garantisi bittiği halde mağdur etmediler onun dışında değişen sıkıntı çıkartan olmadı.. :)

Huzurlarınız da bende Erkunt Traktöre teşekkürlerimi bildiririm :) :)

Benimde ayni sorunlarim oldu kulak kirildi ama kaynatmistik gecen gun servis mayis ayinda garanti bitmeden direksiyon milini ve ön sogutucuyu degistirelim dedi zaten intercooler hortumlari degisti ,arka tamper çikislari komple 2 sefer degisti, hidrolik pompasi degisti, klima degisti,kuyruk mili halati degisti isin güzeli degisenin birdaha arizalanmamasi adamlar daha iyi icin ugrasiyorlar