erkunt u yıkadım birkaç ta resim aldım buyrun arkadaşlar

Ynt: erkunt u yıkadım birkaç ta resim aldım buyrun arkadaşlar

valla erkuntun yeni kasaları çok hoşuma gidiyo yav gerçekten yakışıklı traktör yıkayıncada manken gibi olmuş maşaallah Allah tekerine taş değdirmesin kardeşim İyi günlerde kullan inşallah alk-*s oap*-s

şarklılı18 link=topic=41213.msg369322#msg369322 date=1301500993' Alıntı:
valla erkuntun yeni kasaları çok hoşuma gidiyo yav gerçekten yakışıklı traktör yıkayıncada manken gibi olmuş maşaallah Allah tekerine taş değdirmesin kardeşim İyi günlerde kullan inşallah alk-*s oap*-s
sağol kardeşim ama valla frenleri güzel lastikleride çok kalitesiz fren atınca kesiliyo kopuyo :S başka marka lastik pazarlık edip almadıgıma pişman oldum o zaman ayagındaki lastikleri bilmiyorduk hepsi de boyledi geldi ama eskiyince good year lassa gibi bi markanın radial lastigini takıcam ayagına

cazgin0020 link=topic=41213.msg369328#msg369328 date=1301501208' Alıntı:
sağol kardeşim ama valla frenleri güzel lastikleride çok kalitesiz fren atınca kesiliyo kopuyo :S başka marka lastik pazarlık edip almadıgıma pişman oldum o zaman ayagındaki lastikleri bilmiyorduk hepsi de boyledi geldi ama eskiyince good year lassa gibi bi markanın radial lastigini takıcam ayagına
valla ikiside güzel marka kaliteside hemen hemen aynı bana soracak olursan lassa öneririm fiyatı birazdaha hesaplı olduğu için o kadar kalite farkı yok kardeşim ok-*-s

şarklılı18 link=topic=41213.msg369336#msg369336 date=1301501659' Alıntı:
valla ikiside güzel marka kaliteside hemen hemen aynı bana soracak olursan lassa öneririm fiyatı birazdaha hesaplı olduğu için o kadar kalite farkı yok kardeşim ok-*-s
onerin için sağol bakalım ayagındakini eskitelimde yokohama die bi marka çıktı passatın ayagına taktım mıchelin takıyodum surekli ama değiştirdim mıchelin bayisi mıchelini bırakıp yokohama almış bayatlamaya karşı 4 yıl normal lastikler mıchelin 6 yıl yokohama 8 yıl garanti veriyo + ses yapmıyo arabada yolu güzel tutuyo yeni çıktıgından japon malı sanırım ucuz aynen kubota lar gibi bakalım eskitelimde o markanın traktor lastigi oluyosa ondan deneriz sizlerede tavsiye ederim güzel lastik 1 seneye yakındır kullanıyoruz ok-*-s

aksazli link=topic=41213.msg369339#msg369339 date=1301501850' Alıntı:
maşallah ..... önüne bi ay yıldız kondur artık be cazgın (hani benim ayyıldızım diye bağırıyor resmen))
koyucazda bulsak ay yıldız yapışkanını satan bi yer bilmiyorum bakalım ilçeye servisine gitcem o zaman orada varsa oralardan alıp yapıştırırız benimde hoşuma gidiyo ama bazı bayiler yapıştırıyo bazıları yapıştırmıyo

cazgin0020 link=topic=41213.msg369344#msg369344 date=1301502014' Alıntı:
koyucazda bulsak ay yıldız yapışkanını satan bi yer bilmiyorum bakalım ilçeye servisine gitcem o zaman orada varsa oralardan alıp yapıştırırız benimde hoşuma gidiyo ama bazı bayiler yapıştırıyo bazıları yapıştırmıyo
reklam cı veya tabelacılara sor ben öle yaptım 5 liraya bastırmıştım

aksazli link=topic=41213.msg369346#msg369346 date=1301502352' Alıntı:
reklam cı veya tabelacılara sor ben öle yaptım 5 liraya bastırmıştım
hım sorarim bi maşşah de yazısı olsa güzel olur beğendiysen maşşallah de çok istiyorsan inşallah de yazısı bulup yapıştırmalı :D

cazgin0020 link=topic=41213.msg369347#msg369347 date=1301502709' Alıntı:
hım sorarim bi maşşah de yazısı olsa güzel olur beğendiysen maşşallah de çok istiyorsan inşallah de yazısı bulup yapıştırmalı :D

çivrile gidince bi reklamcıya yaptır ;)

YALNIZTÜRK_TR link=topic=41213.msg369431#msg369431 date=1301507837' Alıntı:
güzel paylaşım güzel kareler güle güle kullan 1yılda 85 saat az gibime geldi sen böyle gıderse taaaa senın toruna kalır bu traktör :)
zaten omurluk olur bu traktor de yinede ilerde 10 15 sene sonra bi değişiklik yaparız :D

cazgin0020 link=topic=41213.msg369314#msg369314 date=1301500407' Alıntı:
kaz ayagı kullanmadım hiç 7 li çizel vardı eski traktorden kalma onu kullanıyoruz kazayagı yerine resimdede oks yi gorebilirsin lift otamatik yani size gore

Uploaded with ImageShack.us

teşekkürler, bizde de 9'lu kaz ayağı var ama ufak geliyor 2 vites ufak oluyor 3'de takınca çok hızlı gidiyor motor, bi kaz ayağı almak farz oldu.

ÇAĞRI bu konuyu da kilitle malum konu dağılmış yıkanmış traktörden kazayağına gelmiş olmamış kardeşim hemen bi KİLİT...

qarizmatiqa link=topic=41213.msg369831#msg369831 date=1301581827' Alıntı:
konu mu var burda soru filanda yok sohbet ediyoruz ne karışıyosun
Sen birşey demişsin,ben de sana olması gerekeni söyledim.Sitede konuların içeriklerinin saptırılıp başka konulara karışmasını,muhabbet ortamı haline gelmesini istemiyoruz çünkü zaten bunların yapılabileceği bölümler var.Forumda kirlilik olmaması açısından.

Okumadınmı ÇAĞRI yasaklamış böyle şeyleri lütfen kurallara uyalım