erkunt ve tüm traktörelere zam geldi.

Ynt: erkunt ve tüm traktörelere zam geldi.

ceya023 link=topic=39329.msg341222#msg341222 date=1297781976' Alıntı:
aslında su subvansiyon indiriminden dolayıda satıcı uzerine koydu sanırım birazda evlet faizi düşürdü ama çifçiyemi yaradı bayiye mi ?
Bu sadece bir pazarlama politikası.. Hangi bayiye gitseniz; ' sana zamsız fiyattan, aramızda kalsın ' teklifiyle karşılaşırsınız..

ASLINDA BENDE ZARAR ETTİM ŞİMDİ.DELİ GÖNÜL BAŞKA ŞEYLER DÜŞÜNÜYOR.BUKADAR FIRSTÇILIK OLMAMALI. HELE ERKUNT BUNU ASLA YAPMAMALIYDI.YENİ YENİ SEVİLMEYE BAŞLARKEN TİKEN OLDU.%5 YAPAYDI %6 YAPAYDI.BEDELİ BUKADAR AGIR OLMAMLIYDI.ŞUAN ÇOK YARA ALACAK EN AZINDAN MART DN SONRA SATIŞLARINDA NİSANDKİ AMA BİR ŞEKİLDE BUNUN BEDELİNİ ÖDER.

köylü link=topic=39329.msg340955#msg340955 date=1297762711' Alıntı:
arkadaşlar bir çok markaya zam geşmiş newhollan %5 zam yapmış erkunt %15 fiyatlar uçuk sonuç ne olur bimem ama çiftçi yaklaşır mı beklemek gerekir.ucuza yönelme ön plana çıkar buda o traktör markalarıo için bir fırsat olur.39-40 yakın marka var.

diğerlerini bilmem ama sana kim söylediyse erkunt %15 zam yapmış diye seni işletmiş

yarım saat önce erkunt bayisindeydim % 6 oda yeni siparişimdeki traktörlerde isterseniz denizli fuarından alın fuarda 2500 fuar indirimi var dedi hemde banka faiz oranlarıda fuarda değişiyor küçükde olsa indirim olur dedi

murat_saribas link=topic=39329.msg341348#msg341348 date=1297786482' Alıntı:
diğerlerini bilmem ama sana kim söylediyse erkunt %15 zam yapmış diye seni işletmiş

yarım saat önce erkunt bayisindeydim % 6 oda yeni siparişimdeki traktörlerde isterseniz denizli fuarından alın fuarda 2500 fuar indirimi var dedi hemde banka faiz oranlarıda fuarda değişiyor küçükde olsa indirim olur dedi

bu konunun işletilmesi falan yok.iki ayrı yetkiliden ögrendim.yarın tüm bayilerden teker teker sorarım.fabrikayı arar sorarım.

köylü link=topic=39329.msg341479#msg341479 date=1297792735' Alıntı:
ARKADAŞLAR BANA DENİLEN %15 EGER KANDIRMACA VARSA BURADAN İLAN EDERİM. HANGİ BAYİLER %5 %6 DEDİ ÖGRENEBİLİRMİYİM.

05462213444 hüsamettin demir burdur yetkili satıcısı saat 5 gibi yanındaydım % 6 ben 35-40 gün oldu ozamanda aynı oranı söylemişti sen bi bu numarayı ara sonra sana söyleyeni arayıp ne yaparsan yap.

EVET BU NUMARAYI ARADIM BANA %5-6 DEDİ BENE BANA SÖYLEYENLERİ ARADIM AYNEN ŞİMDİ DEDİĞİ BU BANA SÖYLEYEN YETKİLİYİ ARADIM ŞİMDİ %15 ZAM KARARI ALINMIŞ AMA NASIL UYGULANACAK BELLİ DEGİL DİYE SÖYLEDİ..BU NASIL İŞ NABIZ MI YOKLUYORLAR DALGAMI GEÇİLİYOR BİLMİYORUM.EFLASYON % 5 SÖYLENTİSİ %15 MİDE BULANDIRICI BİR İŞ VAR BU İŞİ AYDINLATACAGIM TÜM BAYİLERİ YARIN VE ŞİMDİ CEBİ OLANLARI ARAYIP SORACAGIM BU NASIL İŞ.....

%15 traktöre yapılan zam değildir fabrikanın zam bilrimi yaparken göndermiş oldugu evraklarda piyasanın getirmiş oldğu şartlarda hammaddeye demir çelik piyasasına ve işçilik maliyetlerine yapılan ortalam %15 lik zam göz önüne alınarak faliyetlerimize tam anlamıyla devam edebilmemiz için traktör satış fiyatlarına yaklaşık ortalama %6 gibi bir zam yapılmış olup bilgilerinize sunulur.der hiç bir firma %15 lik bir fark ile zam uygulaması yapmaz bence yanlış anlaşılma olabilir arkadaşlar %15 büyük bir fark bence

haklısın ama bana bunu zam olarak 12 şubattan itibaren uygulanacak denildi.ben sıradayım.eger bir hile veya oyun varsa zaten belli olacak yarın bu konu.resmen sahtekerlık veya ...... ..... lik bu.ben bunu enyetkili agızdan aldım.vede okudular.yüzüme yazıyı newhollan bayisi %4,5 dedi.hemde yeni model td90 lar için erkunta zam geldi %15 deyince alınan fiyat şuan erkunt alacak adamlar newhollanla takasa girecekler.bu yazı ve sözün üzerene olan bir kızgınlık bu

satış rakamları düşük ithal markaların zam yapacaklarını sanmıyorum.onların içindede gayat güzel makinalar var bence.zam oldumu ucunda ölüm yok.deutz var.jd var.kubota var.var oğlu var.

TT 55 link=topic=39329.msg341510#msg341510 date=1297794738' Alıntı:
satış rakamları düşük ithal markaların zam yapacaklarını sanmıyorum.onların içindede gayat güzel makinalar var bence.zam oldumu ucunda ölüm yok.deutz var.jd var.kubota var.var oğlu var.

TABİ YA ANAMIZDAN ERKUNTLA DOGMADIK. SAHTEKERLIK VARSA ZATEN ERKUNT BİTTİ.NE KÖYÜMDE NE İLÇEMDE NE YÖREMDE SİLİNİR BU KADARDARDA İDDALIYIM.

köylü link=topic=39329.msg341213#msg341213 date=1297781743' Alıntı:
ARKADAŞLAR BU ZAM GERÇEKTEN ÇOK HAKSIZ OLMUŞ HADİ %5 OLSA KABULLENİLİR AMA BU ÇOK KÖTÜOLDU.İNANIN BU İLETİYİ YAZARKEN KÖYÜMDEM 3 KİŞİ ARADI( BANKA İLE EVRAK KEFİ VS İŞLERLE UGRAŞIYORLARDI MART AYINA KRDİ GETİRELİM DİYE AGIRDAN LIYORLARDI) ŞOK OLDULAR.ŞUN NEW HOLLANDIN EURO3 90 LIK ÇIKMIŞ MART AYI İÇİNDE TESLİM 78000 LİSTE FİYATI AMA BU FİYATIN ÇOK ALTINDA VERİRİZ DİYORLAR VE ŞUAN TÜMOSAN VE VALTRAYI HATTATI ARAŞTIRIYORLAR.FİAY ÖGRENİYORLAR.ŞUAN BİR KİŞİ ARIYOR BENİ ZAM DAGRU DİYE GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN.
ASLINDA ENFLASYON %5 İŞÇİYE ZAM DA BU ORANLARDA OLDU.BENDE ÇALIŞYORUM SİSTEM BU.AMA DEVLET İŞVERENLERE FABRİKALAR ÇOK MADDİ DESTEK OLUYOR ŞUAN YENİ ÇIKAN YASDA TORBA YASDA ALACAKLARI İŞÇİNİN SSK NI PİRİMİNİ İŞSİZLİK SİGORTASI FONUNDAN DEVLET ÖDEYECEK İŞVERİN CEBİNDEN PARA ÇIKMAYACAK.MESAİ BELEŞ ZAEN ÜCTERTE ASGARİ ÜCRETİN AZ ÜSTÜNDE HANGİ FABRİ
KADA İŞÇİYE 1500 2000 TL MAAŞ VERİLİYOR.DEMEKKİ EN UYANIK FIRSATÇI ERKUNT MUŞ.DİGERLERİ YANSITMAMIŞ VEYA ÇOK DÜŞÜK ...
Aciklamalarin icin tesekürler gardas. Kim ne derse desin bu sene en cok kampanya yapan ve en cok traktör satan NH dir. Su 90 lik hangisi bilmem ama TD bile olsa piyasaya göre 78 bin bence yerinde. Erkunt icin dediklerin dogruysa diycek söz bulamiyorum. Bu memleketin traktörü bu memleketin emekcilerini sömürerek devletten faydalanarak bu memlekete traktör üretiyor ve hicde memleket sartlarina uygun degil. Varsin alsin millet memleketimin traktörü diye. Kac kisi kac saat mesai yapiyor evine 2 kurus götüreyim diye...

köylü link=topic=39329.msg341507#msg341507 date=1297794580' Alıntı:
haklısın ama bana bunu zam olarak 12 şubattan itibaren uygulanacak denildi.ben sıradayım.eger bir hile veya oyun varsa zaten belli olacak yarın bu konu.resmen sahtekerlık veya ...... ..... lik bu.ben bunu enyetkili agızdan aldım.vede okudular.yüzüme yazıyı newhollan bayisi %4,5 dedi.hemde yeni model td90 lar için erkunta zam geldi %15 deyince alınan fiyat şuan erkunt alacak adamlar newhollanla takasa girecekler.bu yazı ve sözün üzerene olan bir kızgınlık bu

yahu ne sırası bu halen anlamıyorum bizim bayii tıkır tıkır satış yapıyor
ikinci erkuntu ben bereket almayı düşünüyorum istediğin traktörü bu gün teslim ederim diyor denizli fuarına gelin fuar indirimi ile alınız erkuntunuzu

arkadaşlar erkunt bayisine uğradığımda yanımda 4 arkadaşım vardı birinde 2008 model tt 55 tek çeker sonradan takma kabinli 28-30000 tl diğerinde td 55 4x4 200 saatte tenteneli 40000 tl diğerinde 2010 tt 55 32-34000 tl ve diğerinde de 93 model 240 var dı 15000 tl takas fiyatı verdi bayi çok cazip geldi ve dönüşde yolda akılları yattı denizli fuarında dördüde olmasada ikisi kesin erkunt alacak new hollancıların abartarak söylemiyorum bunu ama arkadaşlarım yakıttan şikayetçi new hollanlarda