Erkuntu satıyoruz

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

2008 model zf şanzumanlı 16 ileri 8 geri vitesli 3 piston her şeyi orijinal olan;
ERKUNT servet 80t
sonradan oks takıldı
sonradan LDA İLE intercoller takıldı;
sonradan ek piston takıldı,
yeni tip ekzost takıldı,
4 adet hidrolik çıkışı,
yakıt tassarruf cihazı takıldı;
hidrolik kollar kancalı tip oldu,
Hiç bir sorunu yoktur.

Fiyat. 45000 tl.

1c2ea12f6a30bb0613ccc98d73bf39e8.jpg
4eeea02d59a7d7b50f3f8bae46fc3af8.jpg

hayırlı satışlar abi td nıye düşünmüyosun
Td ler eskiden beri bana hep pahalı ve çok yakan bir algı oluşturmuştur... o yüzden aşırı zenginde olsam almam heralde..
2013 de 7070 i incelemiştim içine teyp veya radıo koymamışlar.
Yinede gönlüm crd erkunttan yana daha ağır basıyor.
Mccormick kabin çok dar ama t modelleri şanzumandan ve torkundan dolayı biraz ısındım.

Deutz fahrlar tork olarak ve motor hacmi olarak çok iyi.değil ama şanzuman ve power suttle si var onunda. Traktörde en sevdiğim özellik powershuttle daha önce forklift kullandığımdan dolayı o seçenek anlatılmayacak kadar güzel ancak kullanınca anlar insan...

Erkuntun power shuttle yerine mekatronik diye uydurma bir özelliği duyurduğunda sadece güldüm geçtim. O yüzden erkunt alırsam sadece crd özelliğinden dolayı erkunt olur sadece.

Td ler eskiden beri bana hep pahalı ve çok yakan bir algı oluşturmuştur... o yüzden aşırı zenginde olsam almam heralde..
2013 de 7070 i incelemiştim içine teyp veya radıo koymamışlar.
Yinede gönlüm crd erkunttan yana daha ağır basıyor.
Mccormick kabin çok dar ama t modelleri şanzumandan ve torkundan dolayı biraz ısındım.

Deutz fahrlar tork olarak ve motor hacmi olarak çok iyi.değil ama şanzuman ve power suttle si var onunda. Traktörde en sevdiğim özellik powershuttle daha önce forklift kullandığımdan dolayı o seçenek anlatılmayacak kadar güzel ancak kullanınca anlar insan...

Erkuntun power shuttle yerine mekatronik diye uydurma bir özelliği duyurduğunda sadece güldüm geçtim. O yüzden erkunt alırsam sadece crd özelliğinden dolayı erkunt olur sadece.

Abi deutzları birdaha incele eğer commonrail motorlu değilse emsallerine göre deutzların torku çok düşüktür.

• Beğen
Tepkiler: metemet
Abi sende erkunttan Kaciyon geri Erkuntta sarılıyon :) Hayirli satişlar
Şaşırdım kaldım ☺☺☺
Erkunttan kaçmıyom tabide yenilemek de istiyorum... bayiside almıyor nail abinin yorumunda dediği gibi .. üste 80 90 bin istiyorlar. 80 90 bin verdikden sonra ikinci el bir sürü erkunt var. 2013 model haşmeti 70 bine veriyorlar. Elinde iki traktörün olur o zaman. birde bu yanı var. Önünde o kadar kart varki hepsinin kendine göre avantajı dezavantajı var. Durum böyle olunca burada da konuyu enine boyuna konuştukca ne yapacağını hangi markayı tercih edeceğinide şaşırıyorsun... fendt alsan ebedi billah satmak istesen satamazsın o parayı peşin bir daha kim verirde elinde traktörü alır ki...

• Beğen
Tepkiler: nailyetek