ERKUNTUN VİTESLERİNİ EĞDİM :D VS..

Ynt: ERKUNTUN VİTESLERİNİ EĞDİM :D VS..

anayurtlu 3105d link=topic=55665.msg596324#msg596324 date=1337501851' Alıntı:
sağol bilader :) aslında fren ledi yapcaktım seninki gibi içeriye, erkuntun göğsünü sökmek için direksiyona kadar komple çıkarmak gerekiyo direksiyondada 3tane alyan anahtar var bizim alyanlarda taksinin sandığında kalmış takside muayeneye gittiydi :D neyapsamki dedim baktım vitesler sırıtıyo ordan gelin bakalım dedim ;D
;D
İyi Etmişsin :)

TRAKKULUP LEDCİLER ' ine Seni De Katardık ;) :D

Damper koluna eklediğin aparatın patentini al, erkunta parça üretirsin. :D
Vites kollarınıda fazla eğip bükme nev holland ın havasına varır. :D
Şaka biyana, eline sağlık pratik çözümler işe yarıyor.

yorumlar için sağolun arkadaşlar :D

768 link=topic=55665.msg596471#msg596471 date=1337534548' Alıntı:
Küçük olanlar ittiğin tarafta sabit kalıyor,sürekli yağ basılması gereken bazı aletler için o şekilde olması gerekli dediler. Uzun olanlar sizin kiler gibi geri geliyor. :)
ewet levent abi o şekilde bi hidrolik motoru rahatlıkla çevirebilir..

R.çiftçi link=topic=55665.msg597013#msg597013 date=1337623547' Alıntı:
Damper koluna eklediğin aparatın patentini al, erkunta parça üretirsin. :D
Vites kollarınıda fazla eğip bükme nev holland ın havasına varır. :D
Şaka biyana, eline sağlık pratik çözümler işe yarıyor.
:)
GELİNCİKLİ link=topic=55665.msg597015#msg597015 date=1337623635' Alıntı:
vitesler zaten cayık cuyuk ötüo :) yakında şanzumanı elıne alır sanayıye gidersin
şanzumanla ne ilgisi var onu anlamadım :D

GELİNCİKLİ link=topic=55665.msg597022#msg597022 date=1337624024' Alıntı:
oynamaya gelmiyo kardeş bunlar çok narin
yok kardeş üzerinde eğsek zararı olur belki alttan kasar filan ama ben söktüm bi kenarda sadece demirlerini büktüm,onuda bükene kadar bisürü uğraştım acayip sağlam ben boru zannediyordum boruda değil galiba yada baya et kalınlığı olan bi boru.çünki kaynakla okadar ısıttım delinme filan olmadı.

yok arkadaş bende erkunt alacam

Volkan vitesi geliştirdi
Muzaffer abi Motoru geliştirdi
Bir arkadaş kalarifer sisemi ile ayaklarına ısı indirdi
Konyalı bir arkadaş hız ölçer taktı

Başarılarınızın devamını dilerim Volkan viteslere dikkat et eğer fabrika bunu kullnırsa telif iste genç adamsın en azından bi araba alsın lar

aldığında seninde bi çalışma yapman lazım düşünmeye başla şimdiden. yoksa fikrin hazırda bizden mi saklıyorsun?
mustafagursacli link=topic=55665.msg597155#msg597155 date=1337630219' Alıntı:
yok arkadaş bende erkunt alacam

Volkan vitesi geliştirdi
Muzaffer abi Motoru geliştirdi
Bir arkadaş kalarifer sisemi ile ayaklarına ısı indirdi
Konyalı bir arkadaş hız ölçer taktı

Başarılarınızın devamını dilerim Volkan viteslere dikkat et eğer fabrika bunu kullnırsa telif iste genç adamsın en azından bi araba alsın lar

volkan ne adamsın vesselam benim bi planım var nasıl olur sana bir sorayım bizimkinin damper kolu inene kadar basman gerekiyo buna bi çare bulamazmıyız inerken ben motoru götürecem yoksa biçere yetişemiyom bde şu debyajı indirecem biraz ayagım direksiyona geliyo

massey ferguson 277 gold link=topic=55665.msg597904#msg597904 date=1337779943' Alıntı:
volkan ne adamsın vesselam benim bi planım var nasıl olur sana bir sorayım bizimkinin damper kolu inene kadar basman gerekiyo buna bi çare bulamazmıyız inerken ben motoru götürecem yoksa biçere yetişemiyom bde şu debyajı indirecem biraz ayagım direksiyona geliyo
onu bilmemde senin damper çkışlarının altında ufak bi vana var o vanayı kullanarak çıkışın birisini iptal edebilirsin kola bastığın zaman diğer çıkış devreye girmez daha çabuk indirir römorku.

vitesler böyle daha belli eğmeden önce ve sonra aynı vitesteyken..
di-B0LIDHFZ.jpg

di-315N.jpg