Farmall c mazot deposu

29.12.2016
201
164
Adana

Arkadaşlar; bir arkadaş şikayet var adlı sitede bir farmall c için bir şikayette bulunmuş;

Case IH Farmall Kullanışlı Değil Ve Kedi Gibi Ötüyor

"2016 model Case Farmall 105c aldık. İlaç pompası takıldığında rampalarda aşırı derecede önü kalkıyor. Mazot deposu çok alçak (mazot deposu patladı) Mazot deposunun altında muhafaza saçı yok. Motor kedi gibi ötüyor kesinlikle (** ayarı değildir. ) ** Traktör en azından Sivas Kangalı gibi bağırıyor..."

sivas traktör
Mehmetcan profil

www.sikayetvar.com/case-ih/case-ih-farmall-kullanisli-degil-ve-kedi-gibi-otuyor

Case ıh farmall c kullanan arkadaşlar mazot deposunun çok alçak olduğuna dair bir şikâyeti varmı?
Bu konu ile ilgili düşünceniz , fikriniz nedir?

Arkadaşlar; bir arkadaş şikayet var adlı sitede bir farmall c için bir şikayette bulunmuş;

Case IH Farmall Kullanışlı Değil Ve Kedi Gibi Ötüyor

"2016 model Case Farmall 105c aldık. İlaç pompası takıldığında rampalarda aşırı derecede önü kalkıyor. Mazot deposu çok alçak (mazot deposu patladı) Mazot deposunun altında muhafaza saçı yok. Motor kedi gibi ötüyor kesinlikle (** ayarı değildir. ) ** Traktör en azından Sivas Kangalı gibi bağırıyor..."

sivas traktör
Mehmetcan profil

www.sikayetvar.com/case-ih/case-ih-farmall-kullanisli-degil-ve-kedi-gibi-otuyor

Case ıh farmall c kullanan arkadaşlar mazot deposunun çok alçak olduğuna dair bir şikâyeti varmı?
Bu konu ile ilgili düşünceniz , fikriniz nedir?
Evet depoları cok alçak ve kısa traktör çok kişi traktörün şahlanmasında şıkayetçi. Deposunun altında muhafaza yok. Sesinden dolayı kedi gibi bağırıyor diyebilirler [emoji16]

• Beğen
Tepkiler: Turk-1
Evet depoları cok alçak ve kısa traktör çok kişi traktörün şahlanmasında şıkayetçi. Deposunun altında muhafaza yok. Sesinden dolayı kedi gibi bağırıyor diyebilirler [emoji16]
En büyük sikayetim mazot deposunun alçak olması bu kış ilaç ve gübre atmak için tarlaya zor gittik muhafaza şart servise şikayet bildirdim. lütfen herkes şikayet bildirsin servise ayrıca çeki demiri sorun yaratabilir birkaç kişinin yamulmustu fakat Trakya Karataş sattığı her traktörün çeki demirine şikayet gelmesin diye ücretsiz ilave demir takıyor. Bunun haricinde bir sikayetimiz yok.

Ustam case ve new hollandın çoğu modeli sakarya adapazarında üretiliyor a dan z ye burda üretiliyor parçalarını üreten firma ısılsan bize 20 km ya var ya yok fabrikazı adapazarında 30 km.civarı case nh ayni fabrikada.üretiliyor fabrikasında çalışan elemanların çoğu bizim köyden
Anlatıyorlar ne şekilde üretildiğini kalitesini. Kalitesiz traktörler ama farmall serisi kaliteli ye benziyor ithal.geliyor diye biliyorum farmalı. Çeki demirleri hakkında yamulma.değil de uzatınca kırılma oluyor. En büyük sıkıntısı deponun alcak olması ve muhafaza olmaması. Benim anlamadığim öyle iddialı bir traktöre nasıl koymazlar bi muhafaza.

Ustam case ve new hollandın çoğu modeli sakarya adapazarında üretiliyor a dan z ye burda üretiliyor parçalarını üreten firma ısılsan bize 20 km ya var ya yok fabrikazı adapazarında 30 km.civarı case nh ayni fabrikada.üretiliyor fabrikasında çalışan elemanların çoğu bizim köyden
Anlatıyorlar ne şekilde üretildiğini kalitesini. Kalitesiz traktörler ama farmall serisi kaliteli ye benziyor ithal.geliyor diye biliyorum farmalı. Çeki demirleri hakkında yamulma.değil de uzatınca kırılma oluyor. En büyük sıkıntısı deponun alcak olması ve muhafaza olmaması. Benim anlamadığim öyle iddialı bir traktöre nasıl koymazlar bi muhafaza.
Kalitenin tek düşük olduğu bölüm bence operatör koltuğu daha kaliteli bir koltuk kullanılsa iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
Havalı değil maximum serisi koltuğu konulabilirdi. Kolcaklarda sabitlenmiyor T5 serisinin koltukları daha iyi mesela.
20180627_082444.png
Yaylı olduğuna eminmisiniz? öylese bu düğme nedir?

Bizim koltuk bu kesinlikle havalı degil. Resimde de görebilirsiniz. Donanım seçeneği belki farklı ülkeler için değişiklik gösteriyor olabilir Türkiye'de pazara sunulan farmall c serilerinde yaylı koltuk var. IMG_20171028_133421_HDR.jpg

Bunda bir yanlışlık olmalı. Benim gördüğüm case ih farmall 115c de koltuk havalı idi. Üstelik 2016 model Bunun için gidip bu farmall c 'nin fotoğrafını çekip koyacağım. Bu nasıl olabilir. Birinde havalı koltuk diğerinde yaylı? Mümkünmüdür?