fendt 103 s damper kaldırmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: fendt 103 s damper kaldırmıyor

evet uygun aldık bizimkininde 4 lastik kaplama sıfır boyası iyi motorda , daha kuyruk milini deneyemedim işallah başa aksilik çıkmaz. senin aldığın fiyatta iyi bence. dampere bugün bakamadım yarına kaldı artık.

romoırktan kaynaklı olabilr. yağı tutan bi romork dene. beyki yağı karıştı ondan kaldırmıyo.
sen başka romorkla dene damperde sorun olabilr.

yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler sorun çözüldü. biraz yağ ilave ettik ve kaldırma kolunu sununa kadar ittik ama sondaki kilidin kolu kopukmuş onu fark etmemişiz meğer ondanmış kilidi kaldırıp kolu sonuna kadar itince kaldırdı.acemilik işte... herkese teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: osmanli

sarilarceyiz@hotmail.com link=topic=52989.msg551932#msg551932 date=1330622447' Alıntı:
fenti almakla çok iyi etmişin. bakma sen yok parçası yok. bilmem neyi yok diyenlere. gel ben sana parçanın en kralını konyada bulayım.güle güle kullan kardeşim.
kardeşim bana da bi parça lazım konyada çıkması olur dediler

kardeşim dediğim parça bende mevcut ancak yalpa yapiyor bulduğun parça çikma olacaksa eğri olmasin bendeki gibi çok sağol ilgilendiğin için bu arada

AhmetKABAS link=topic=52989.msg552147#msg552147 date=1330631368' Alıntı:
yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler sorun çözüldü. biraz yağ ilave ettik ve kaldırma kolunu sununa kadar ittik ama sondaki kilidin kolu kopukmuş onu fark etmemişiz meğer ondanmış kilidi kaldırıp kolu sonuna kadar itince kaldırdı.acemilik işte... herkese teşekkürler
aksilik iste bazen olur boyle seyler :)

romork kancalı çıkar böykede kaldırıyor ama aparat mantıklı yapmak lazım. kollar çok yukarıya kalkıyor. çamurluğa değiyor. çok yukarı kalkmasın diye taşıma kilidini kullanacağım ama kilidi kırarız diye korkuyorum o yüzden denemedim hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...