Fendt 103s turbomatik nasıldır

Herkese merhaba bir traktör aramaktayım fendt 103s turbomatik özellikleriyle hemde fiyatıyla dikkatimi çekti bu traktör nasıldır alınırmı arza durumu vs. Yapacağı işler buğday yeri hazırlama gübre atma yem karma makinesi calıştıracak bu traktör hakkında bilgi sahibi olanların bilgisinden faydalanmak isterim

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Eski fendtler çokm sağlam makinalardır Bende 106s vsr çok memnunum her işinizi yapar yarı yolda bırakmaz çok rahattır şanzıman olarak motor olarak çok başarılılar ancak kesinlikle turbo matik alın stop etme derdinizi yok öyle çok alıştım ki styer vb traktörlere binbicr Bi şaşırıyorum boğulunca tekleme derdi yok temiz bakılmış bir fendt 20 25bin saatleri rahat bir şekilde görür hayırlı olsun dogru karar temizni alın ömür boyu kullanın

1976 -77 model dik depo turbomatik olan modelini alın 3 silindirli
Trakyada 3 lü 10 numara pulluk
21 li kultuvatör aysan.
11 li kaz atağı
2 li 14 numara pulluk çeker
Hidrolik direksiyon takılırsa daha rahat kullanılır.çok sağlam traktördür.56 hp güce sahiptir.motor blogunda WM kabartması vardır m9tor blokları MAN motor olarak bilinir.hidrolik sisteminin beyni stayer 768 ile aynıdır.
Arka lastikleri 14.9 r28 on lastikleri 7.50r16 dir.trakya ve eskişehir bölgesinde daha çok rastlanır.hava filtreleri kuru tıp.

Eski fendtler çokm sağlam makinalardır Bende 106s vsr çok memnunum her işinizi yapar yarı yolda bırakmaz çok rahattır şanzıman olarak motor olarak çok başarılılar ancak kesinlikle turbo matik alın stop etme derdinizi yok öyle çok alıştım ki styer vb traktörlere binbicr Bi şaşırıyorum boğulunca tekleme derdi yok temiz bakılmış bir fendt 20 25bin saatleri rahat bir şekilde görür hayırlı olsun dogru karar temizni alın ömür boyu kullanın
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bu traktörü almaya gittiğimde nerelerine bakmalıyım nelere dikkat etmem gerekir

• Beğen
Tepkiler: mehmet22atay
1976 -77 model dik depo turbomatik olan modelini alın 3 silindirli
Trakyada 3 lü 10 numara pulluk
21 li kultuvatör aysan.
11 li kaz atağı
2 li 14 numara pulluk çeker
Hidrolik direksiyon takılırsa daha rahat kullanılır.çok sağlam traktördür.56 hp güce sahiptir.motor blogunda WM kabartması vardır m9tor blokları MAN motor olarak bilinir.hidrolik sisteminin beyni stayer 768 ile aynıdır.
Arka lastikleri 14.9 r28 on lastikleri 7.50r16 dir.trakya ve eskişehir bölgesinde daha çok rastlanır.hava filtreleri kuru tıp.
Aklımdaki soruları yanıtlamışsınız teşekkür ederim bulduğum model sanırım yatık depo yatık depo iyi değilmidir bende Trakya bölgesinde sayılırım parçaları bu bölgede bulunurmu

• Beğen
Tepkiler: mehmet22atay
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bu traktörü almaya gittiğimde nerelerine bakmalıyım nelere dikkat etmem gerekir
Bence en önemlisi şanzıman şanzımannında uğultu olmamalı ve vites kolunun yanında bir kapat var yanlış hatırlamıyorsam 13 anahtar söküyor onun ucunda mıknasıts var mıknatısa bakarak toz tanelerine yıpranmayı anlayabilirsiniz bir de hava filtresi söküp temiz mi yağları tam mı diye kontrol edin mimkünse bir ustaya gidip alın hayırlısı olsun