Fendt 1050 Türkiye topraklarında

Katılım
22.06.2012
Mesajlar
4,091
Konum
Denizli/Çivril
Kaç bin dönümlük tarım arazisinde hangi tarımsal işlemi yapacak acaba? Gerçekten çok merak ettim.
Yaklaşık 2.5 - 3 milyon TL değerinde bir müthiş bir makine. Olası arıza durumlarında muhtemelen teknik ekip Almanya dan gelir.
Cengiz Aydın isimli bir kişi almış arkadaşlar belki tanıyordur memleket olarak Konya olduğu söyleniyor birkaç güne anlaşılır neresi olduğu belki forumdan arkadaşlar fotoğraflar
Arıza durumu pek olacağını sanmam eğitimli bir şoför tarfından kullanılır bunu normal bir çiftiçinin kullanabiliceğini zannetmiyorum kursuna gitmek lazım
 
Katılım
22.07.2007
Mesajlar
15,348
Konum
İstanbul
Daha iyi anlamak için soruyorum, taş kırmak için bu kadar büyük bir yatırıma gerek var mı?
Daha makul bir bütçe ile yapılamaz mı?
Atılan taş urkutulen kurbağa değer mi?
Vallah bende bilmiyorum. Nasıl bir taş kırma yapacak. Artık ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Traktör Metre' de tanıtılacak. O zaman iş üstünde de görürüz diye düşünüyorum.
 
Katılım
17.06.2019
Mesajlar
4,046
Konum
samsun bafra sarıköy mah

Herhalde sanzimani ve sağlamlığı icin tercih ediliyor
Taş kirma makinesi görmeyenler için gerçekte bende görmedim
Değermi bu bedele ? benim kendi işime aklım ermiyor
Sayın abim benim taşlı arazim yok fakat olsa idi kesin taşları masraf edip bir türlü toplattırırdım illa fendt olması şart değil sürüngenli 4 silindir çoğutraktör bu işleri yapar.
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt