FENDT 939 VARİO KRAL YENİLENDİ 2014...!!!!Önemli yatırım ve özellikle gelişmiş çoklu teknik çözümlerin geliştirilmesi sonucu, Fendt yüksek güç traktör çarptı radikal yenilenme süreci şüphesiz kanıtladı.

Ön planda, bu nedenle, yeni Vario 900 serisi modelleri, birlikte 800 Vario, Orta ve Batı Avrupa pazarlarında Alman ekibinin amiral, kendi segmentinde en iyi satıcıları vardır.

Gelişmeler uzun bir liste tarafından bildirilen son nesil traktörler, kısacası, neredeyse etkinlik ve verimlilik daha yüksek standartları adına yeniden tasarlanmış - 63 de - aralık onun üstüne için markanın teknolojik Agco grubu tarafından tasarlanan: beş araba, resmen sundu maksimum güç kapasitesine Agritechnica, son baskısında numunenin 390 atları, 939 Vario 927 Vario almak için 270 beygir gücü başlayarak.
ÇİFT HIZLI BİR altı silindir motor


Motor Deutz yüksek olan altı-silindirli ve silindir başına dört valf, common rail enjeksiyon sistemi: güç çıkışı ve performansı yanı sıra, mükemmel çekiş yüksek düzeyde garantör pençeliyor yeni Fendt kaputunun altında basıncı (2.000 bar) ve 7.8 litre motor hacmi.

Düşük hız aralığında dinamik ve yakıt tüketimini optimize etmek için, daha sonra, bol yeni motorları teminini sağlar birlikte bir daha ara intercooler, seri tahrik farklı boyutlarda, iki turboşarj sayesinde bir çift destek sağlar daha verimli yanma ve daha iyi performans oksijen,.
EGZOZ VE PASİF FİLTRE SCR SİRKÜLASYON


Ama en önemli güncellemeleri arasında Evre IV için bu motorların uygunluğunu ve Tier 4 emisyon düzenlemeleri Final (etkin Ocak 2014), Fendt SCR teknolojisi mükemmelleştirmek ulaşmak için seçtiği bir hedefi içeren after-treatment egzoz gazlarının pasif bir kurum filtresi (BOS, kabulü ile üre çözeltisi AdBlue ile kaplı kurum filtre ) ve egzoz gazlarının dış sirkülasyonu.

% 90 daha az partikül madde ve oksitler ile yenilikçi bir eko-uyumluluk (sunarken gelişmiş motor teknolojisi kazanma ile birlikte, bir maksimum işletme maliyetleri ve yakıt tüketimi genel tasarruf olmasını sağlar, bir sistem azot).

Ayrıca dikkat çekici radyatör unsurlar etkili temizlenir, böylece otomatik olarak hava akışını tersine çevirmek mümkün tersinir fan vardır.


ARTAN GÜÇ VE DEĞİŞİM VARIO SÜRESİ

Mükemmel motor ve egzoz ile koordineli, iletim teknolojisi plaka Fendt kanıtlanmış etkinliğini yinelemek devam ediyor. 900 serisinin tanınmış ML 260 Vario iletimi üst modellerde, sürekli değişken, daha sağlam ve dayanıklı, maksimum yük için yeniden tasarlandı, ve olmuştur strese karşı büyük bir direnç ve yeni verir güçlendirilmiş bir iç gövde ile 550 bar azami basınçla iki hidrostatik işletim beslemeleri (Formula 1) hidrolik pompa üzerinde silindirik rulman.
AYAR Steamer LASTİK VarioGrip


Saat (sadece 1.750 rpm) başına 60 kilometre maksimum hıza sahip, 900 Vario, karayolu taşımacılığı sürecinde de söyleyebilirim. Ve toprak sıkıştırma ve yakıt tüketimini azaltırken, karayolu seyahat güvenliğini, hem de (üreticiye göre% 15 oranında artış) gücünü artırmak için, yeni Marktoberdorf tercih marka patentli sunuyor tam makine yapısında entegre edilmiş olan lastik VarioGrip, iç lastiğin şişme basıncının düzenlenmesi sistemi.

Terminal Vario basınç (ve azaltmak için ise, yaklaşık on dakika sürer bir barda bunu artırmak için araç hareket halinde olsa bile, traktörün kullanımına göre (eksen için iki ayar değerleri ile) optimal ayarlanabilir sadece bir düğmeye basarak bir bar sadece iki dakika).
GÜÇLÜ HİDROLİK DÜŞÜK ENERJİ


Daha verimli, daha sonra, hatta cömert sıhhi tesisat, şimdi aslında yakıt tasarrufu genel hedefine katkıda sadece gerekli hidrolik güç üretir değişken akışı ile yeni bir hidrolik direksiyon pompası ile donatılmıştır.

Kullanımına bağlı olarak, 900 Vario bir yük algılama pompa 110, 152 veya 205 dakika başına litre, elektro-hidrolik çift etkili (altı arka, iki ön) için özel besleme ve take-off de sahip olabilir Eco versiyonda 540 rpm ve bin mermi çalışma hızı.


Hidrolik çift (DCUP) her iki taraftan baskı altında distribütörler meşgul kullanılır.

ASANSÖR KAPASİTE


Arka bağlantı, elektronik kontrollü, 11.800 kilogram ulaştığı bir kaldırma kuvveti vardır, ama aynı zamanda maksimum kaldırma kapasitesi ön fazla 5.500 kilogram tutarında, ağır ekipman kullanımı sağlar.
ASMA ÖN AKS VE KENDİNİ TESVİYE VE FSC (FENDT KARARLILIK KONTROL)


Güvenlik ve sürüş konforu gibi ön aks kendini tesviye süspansiyon ve eşsiz stabilite kontrolü (FSC Fendt Stabilite Kontrolü) gibi bu açıdan özellikle etkili 900 Vario özellikler, varlığı ile geliştirilmiştir.
DİREKSİYON SİSTEMİ VE DİREKSİYON FENDT REAKSİYON AKTİF VarioActive


Direksiyon aktif, eksiksiz gerçekleştirmek için yarı yarıya direksiyon tur bir dizi gerektiren bu isteği VarioActive geçerli iken direksiyon sistemi FendtReaction gelince, daha ileri, gereksinimleri ve bir retuned direksiyon çeviklik sayesinde açısından geliştirildi Bir araba gibi hızlı manevra ve işlevsellik.
X5 MANZARALI KABİN VE ÇOK RAHAT


Güncelleme ve rafine, pnömatik süspansiyon ile geniş kabin, panoramik X5 900 Vario, artık otomatik olarak bir zaman optimum okunabilirliği sağlamak, sensörler vasıtasıyla yoğunluğunu kontrol eden bir yeni daha verimli klima ve ışıklandırma sistemi ile donatılmıştır yön göstergeleri için bir açık tonu ile birlikte yönetim kurulu enstrümantasyon.

Ayrıca yeni harici hava kaynağı ve yapıştırılmış ısıtmalı ön cam ile sürüş koltuğu olan, lamine emniyet camı gibi ön cam sileceği ( yukarıdaki resimde tam yıkamanın 300 derecelik bir açı ile), üzerinde görünürlük bütünlüğünü korumak amacıyla tekerlek ve yağmurlar dişli üzerinde.
Varyotronik DAHA ÇOK YÖNLÜ


Yenilikçi iyileştirmeler yaptık verilerle operatörü sağlamak için yeteneği ile tüm fonksiyonlarını (traktör kontrolleri, ısoBUs uygulamak kontrolü, kamera, paralel kılavuzu, dokümantasyon ve yardım fonksiyonu) entegre tek bir terminal olarak Fendt tarafından önerilen daha çok yönlü Varyotronik diğer fonksiyonlar için kullanılmak üzere farklı uygulamalar.

Versiyonda (aynı anda dört uygulamaları görüntülemenizi sağlar) 10.4 inç monitör Bluetooth ilave gelişmiş ile çizilmeye dayanıklı cam ön ve LED arka aydınlatma ile bir stil görünüm akıllı telefon vardır.
INTERFACE iSoBUS PARALEL KILAVUZU VE TELEMETRİ


Notun, nihayet, bu tür kısmi genişliği otomatik aktivasyonu için elektronik SectionControl fonksiyonu olarak yeni destek sistemleri ve paralel kılavuz yeni sürümü (spreyler, gübre veya tohum ISOBus kullanımı ile 24 bölüme kadar ayarlanabilir) Her zaman daha fazla güvenilirlik ve doğruluk sunmaktadır VarioGuide ışık.

Ve yine, plan yönetim dosyaları kaydeder telemetri AGCOMMAND ve dokümantasyon sistemi VarioDoc Pro. Otantik genel verimliliği 900 Vario yüksek güç, verimlilik ve sağlamlığı dönüştürmek için bu imtiyazlarını bir dizi.
Teknik özellikleriMOTOR
Marka
Deutz

Çap / strok (mm)
110/136

Silindir / Hacmi (cc)
6/7.750

Anma Gücü (hp / rpm)
390/2.100

Maksimum güç (hp)
390

Maksimum tork (Nm / rpm)
1.538/1.450

% Tork rezerv
19

Enjeksiyon
Common rail

Emme
Turbo intercooler

Gizlilik sorunları
Evre IV / Tier 4 Final

Yakıt tankı kapasitesi (litre)
600

AdBlue deposu kapasitesi (litre)
36

Servis aralığı (saat)
500

ŞANZIMAN
Tip
Çeşitli ML260

Minimum hız (km / h)
0.02

Maksimum hız (km / h)
60

HİDROLİK
Değişken deplasmanlı pompa ((litre / dak / bar)
152 ya da 205/210

Distribütörler ek kütle. (Standart)
4 (3) Güç versiyon

8 (4) ve Profi versiyonları PROFIPLUS

Maksimum kapasite arka güç asansör (kg)
11.800

Arka güç asansör
EHR

Ağırlık ön kaldırma ekipmanları kadar (kg)
4216

Rejimler PTO (r / dak)
540E/1000 veya 1000/1000e

ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLARI
Toplam uzunluk (mm)
5.655

Toplam yükseklik standart kabin (mm)
3.322

Dingil mesafesi (mm)
3.050

Minimum dönüş yarıçapı lastikler bağlı olarak (mm)
6580

Ağırlık (kg)
10.900

 
Ynt: FENDT 939 VARİO KRAL YENİLENDİ 2014...!!!!

hüseyinaslan link=topic=75900.msg896562#msg896562 date=1401818776' Alıntı:
abi yine yapmısın yapacagını. hep kaliteli paylasımlar sende :)
teşekkürler hüseyin .....
ertac sahin link=topic=75900.msg896654#msg896654 date=1401830093' Alıntı:
güzelmi ertaç.... :D :D
Gökhan ÖZKAN link=topic=75900.msg896657#msg896657 date=1401831120' Alıntı:
eski kasalar ucuzlarmı,ucuzlarsa kaç para olur.acil cevaapp ;D

paylşım için teşekkür ettik..göz banyosu iyi geldi :D
teşekkür ederim gökhan
eski kasalar ucuzlayacağını zannetmiyorum stop... :D :D
çok para olur cevap... :D :D
 

Benzer Konular