FERRUH USTAM ve ben 4lü 22 li pulluğu denerken

Ynt: FERRUH USTAM ve ben 4lü 22 li pulluğu denerken

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5533.msg57800#msg57800 date=1216377824' Alıntı:
Karaşanzımancı bak meşhur oldun. :) Videoda bile adın geçiyor...

bazı insanlar vardırki zeki ve erdemlikleriyle anılır bazı insanlar vardırki onlar kendilerinin anılmak istediği gibi andırırlar

İŞTE KRAL59 CEHALET KRALI

kral59 link=topic=5533.msg57791#msg57791 date=1216375519' Alıntı:
sizi gidi eneyi fendt ' çiler sizi siz olmasanız adamlar nası para kazanıcak enayilere bak........
SEN BU İNSANLARIN PARASINI ALAN VE DE ARKASINDAN VURAN KESİMİN DESTEKÇİMİSİN KARDAŞŞŞ...

kral59 link=topic=5533.msg57791#msg57791 date=1216375519' Alıntı:
sizi gidi eneyi fendt ' çiler sizi siz olmasanız adamlar nası para kazanıcak enayilere bak........
kardeşimizin yorumu , enayi diye nitelemiş ......doğruyu paylaşan insanlar demekki , enayi oluyormuş....öğrenmiş oldum ...sitemizdeki tüm arkadaşlarıma saygılar...

atilla link=topic=5533.msg58338#msg58338 date=1216564745' Alıntı:
kardeşimizin yorumu , enayi diye nitelemiş ......doğruyu paylaşan insanlar demekki , enayi oluyormuş....saygılar....
Bırak atilla abi ya cahille cahil olcak halimiz yok o ayrı bi telden konuşşsun orda ona göre onun bildikleri en iyisi zaten bim-*s

Dragger link=topic=5533.msg58340#msg58340 date=1216564903' Alıntı:
Bırak atilla abi ya cahille cahil olcak halimiz yok o ayrı bi telden konuşşsun orda ona göre onun bildikleri en iyisi zaten bim-*s
kardeşim ben enayi değilim... makina mühendisi olarak sitemize teknik bilgi vermeye çalışıyorum...bütün traktör markaları hakkında siteye bakarsanız... gerekli yorumları yapmışımdır....sadece fendt değil ...ford 5000 vs....

@Kral59: Bakın artık sınırları aşıyorsunuz. Kimseye hakaret etmeden güzelce sitede duracaksanız durun. Sitede size hakaret eden kimse olmadığı halde millete hakaret etmeyin. Beğenmeyebilirsin, hoşuna gitmez ama bu sana saygısız olman gerektiğini göstermez. İlk önceleri gırgır şamata bişey demedik ama herşeyin bir sınırı vardır. İkinci uyarı olmasın lütfen...

( sizi gidi eneyi fendt ' çiler sizi siz olmasanız adamlar nası para kazanıcak enayilere bak)

karasanzumancı dönmüş ama yıne kendıne ozgu fıkır ve beyanatlarıyla zaten fendt ekıbi ve mudavımlerı yazacaklarını yazmış anlayana saz anlamayana davul zurna az sen senı bıl sen senı sen senı bılmezsen patlatırlar ensenı

ağır abi link=topic=5533.msg58514#msg58514 date=1216643426' Alıntı:
( sizi gidi eneyi fendt ' çiler sizi siz olmasanız adamlar nası para kazanıcak enayilere bak)

karasanzumancı dönmüş ama yıne kendıne ozgu fıkır ve beyanatlarıyla zaten fendt ekıbi ve mudavımlerı yazacaklarını yazmış anlayana saz anlamayana davul zurna az sen senı bıl sen senı sen senı bılmezsen patlatırlar ensenı
yada cahillik geçici eşşeklik baki...

yaaw kral abi ayıp ettin .... bari siteden anlamadın videodan bakta gör... bilgisini ve tecrubesini anlayamadıysan insanların yaşına hürmet et ..... ayıp ayıp ....

tamam artık yeter bu kadarda alıngan olmayın her syazdığıma kötü bi karşılık veriyosunuz.... enayilik falan hikaye... herkes parasını vermiş almış kardeşim kime neyse ne enayilik filan olsun olur böyle şeyler... fendt traktörlere sözüm yok iyi traktör ama birkez daha söyliyeceğim onun ayarında birçok traktör var..... bu tartışmaya bi sonverelim ve sizde enayilik kompleksinizden kurtulun artık alanlar almış olan olmuş artık......