Fiat 540 Special 76 Model düz kartel kaç litre yağ alır?

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde aldığım traktörün yağını kendim değiştireyim diyorum. Muayene için bi ustaya götürdüm fren balatalarını değiştirdi 240 tl balata parası, 400 tl ustalık parası aldı! O yüzden forumdaki tecrübeli arkadaşlara sorup ustalık parasından kurtaralım diyorum :) Fiat 540 Special 76 Model düz kartel kaç litre yağ alır? Bir de hangi yağı önerirsiniz?

Biz 54 c ye 20 50 petrol ofisi kullanıyoruz şanzuman içinde 20. 40 cer kutusu içinde 20 40 kullanıyoruz. Traktörün kontağın orlarda filan yağ dolumlarını gösteren. Sac etiket vardır orda yazar

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde aldığım traktörün yağını kendim değiştireyim diyorum. Muayene için bi ustaya götürdüm fren balatalarını değiştirdi 240 tl balata parası, 400 tl ustalık parası aldı! O yüzden forumdaki tecrübeli arkadaşlara sorup ustalık parasından kurtaralım diyorum :) Fiat 540 Special 76 Model düz kartel kaç litre yağ alır? Bir de hangi yağı önerirsiniz?
Öncelikle hayırlı olsun
Castrol shel ,PO bunlar iyi zaten parası fazla ise okadar kaliteli
8 litreden aşağı değildir zaten yağ çubuğunda işaret vardır eksikse bir litre daha ekle