FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT İLE KANOLALARA BOR VE BÖCEK İLACI ATIYORUZ 2012...!!!

FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT İLE KANOLALARA BOR VE BÖCEK İLACI ATIYORUZ 2012...!!!

23/04/2012

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Fiat 70-66 DT ve 65-46 DT ile kanola ilaçlamasındayız. Kanolalara bor ve böcek ilacı attık. Fotoğraflar bugün çekildi. Ben tarlaya gitmedim. O yüzden fazla detaylı fotoğraf çekme imkanım olmadı. Akşam üstü en son evin arkasındaki kanolaya ilaç attık. Bende sizler için birkaç fotoğraf çektim....;)

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT İLE KANOLALARA BOR VE BÖCEK İLACI ATIYORUZ 2012...!!!

güzel paylaşım erkan abi sizin tankerde baya bi donanımlıymış kısaca bi anlat bakalım özelliklerini :D arkaya eklediğin hortum sulama yapmak için herhalde yeni eklenmiş gibi duruyor...

Ynt: FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT İLE KANOLALARA BOR VE BÖCEK İLACI ATIYORUZ 2012...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

cafer66 link=topic=54999.msg584663#msg584663 date=1335212775' Alıntı:
güzel fotograflar abi eline sağlık ilaç makinesi kac lt ?

800 Lt.

_ÖzGüR_ link=topic=54999.msg584668#msg584668 date=1335213197' Alıntı:
güzel paylaşım erkan abi sizin tankerde baya bi donanımlıymış kısaca bi anlat bakalım özelliklerini :D arkaya eklediğin hortum sulama yapmak için herhalde yeni eklenmiş gibi duruyor...

Tankerimiz baya donanımlı. Amcam sağolsun icatçıdır. Geliştire geliştire bu hâle getirdik. Eskiden sadece su çekme sistemi vardı. Sonra ön taraftaki vana ve boru sistemlerini yaptık. Hem su çekme hemde su basma sistemi oldu. Daha sonra santrifuji değiştirdik. Daha kuvvetli taktık. Rolantide kuvvetli su basıyor. En son olarakta arkasındaki makara sistemini geçen gün yaptık. Hortum toplaması zor oluyordu. Hemde hortum kırılıyordu. Bu sisteme çevirdik. Birde üzerine filtre ekledik. Suyu ilaç makinasına basmadan ilkten bir filtreden geçiyoruz. İlaç makinasının altında vana sistemi var. Ona hortumu takıyoruz. Tankerle suyu basıyoruz. Aynı zamanda su hem basılıyor hemde ilaç ile karışıyor. İlaç makinası su doldururken çalışmıyor.

ufukk link=topic=54999.msg584670#msg584670 date=1335213403' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Erkan , 65-46 nın tekerleklerinin kalınlığı , incelerin yanında dev gibi durmuş :)

Dar tekerlerin çapı benim hoşuma gidiyor. Traktör yüksek oluyor. Gösterişli oluyor...:D