FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT KANOLA TARLALARINA GÜBRE ATMAKTA 2012...!!!

FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT KANOLA TARLALARINA GÜBRE ATMAKTA VE ÇİFTLİKTEN FOTOĞRAFLAR 2012...!!!

21/03/2012

Arkadaşlar havaların açması ile yoğun bir iş temposuna girmiş bulunmaktayız. Bende sizler için yeni sezondan ilk fotoğrafları çektim. Bu fotoğraflarda Fiat 70-66 DT ve 65-46 DT ' yi kanola tarlarına amonyum sülfat gübresi atarken göreceksiniz. Ayrıca iki günde önceden kanolalara ot ilacı atıldı. Fakat eski ağırın kapısını genişletmek için eski kümesi yıkmıştık. O işle uğraştığım için tarlaya amca oğlu gitti. Fotoğraf alamadım. Bende sizler için dün kamerayı elime almışken çiftlikten bazı fotoğraflar çektim. Nohut mibzerinide ekime hazırladık. Dün yine ARES ile nohut yerini hazıladık. Sabahtan da ot ilacı atılmıştı. Ama gübre işine gidince o iştende fotoğraf ne yazıkki alamadım. Artık yarın imkan olursa nohut ekiminden çekim yapmaya çalışacağım. Sezon açıldığı için artık yavaş yavaş paylaşımlar gelecek....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FIAT 70-66 DT VE 65-46 DT KANOLA TARLALARINA GÜBRE ATMAKTA 2012...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

rocky link=topic=53987.msg567167#msg567167 date=1332436319' Alıntı:
güzel paylaşım. bereketli olsun. ares in tadı damakta kaldı ama neyse :)

İleride ondanda pozlar gelecek inşallah...;)

cafer66 link=topic=53987.msg567183#msg567183 date=1332436894' Alıntı:
güzel paylaşım abi . biraları dolabın üstüne koymak yerine içine koysaydın keşke :p :)

Ben içki kullanmıyorum. Kim içtiyse bırakmış orada...:D Dolaplarda ıvır zıvır var. Çalışmıyorlar zaten...:D

emeğine sağlık abi harika resimler olmuş gübre saçma makinası dönder sanırım çok güzel ve kaliteli duruyorlar performansı nasıl peki ? nohut mibzeri ilk kez görüyorum bizim buralarda genelde yemelik kadar ekilir satmak için ekmezler kaç dölüm ekçeksiniz...

erkanım emeğine sağlık çok güzel kareler. biz de gündendi yerlerini hazırlamaya başlıycaz nasip olursa, buğdaylara kökboğaz ilacı attık .
bu arada 70-66 ayrı bi güzel , olmadı ki öyle bi çiftçekrimiz :)