• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Fiat 70-66 ile sürüme başladık

Bereketli olsun, böyle durumlarda tam güç, 2300 devir.Pulluklar güzelmiş.

Batuhan motorun anası ağlıyor ben ettim sen etme diyor çıkar o pullukları 3lü 14 numara klasik pullukla sür sağlıklı iş olsun bu şekilde motor ağır pulluğu dengede mi tutsun çizi içinde zor götürüyor motoru yersin 4-5seneye bidaha rektefe ister.

Batuhan motorun anası ağlıyor ben ettim sen etme diyor çıkar o pullukları 3lü 14 numara klasik pullukla sür sağlıklı iş olsun bu şekilde motor ağır pulluğu dengede mi tutsun çizi içinde zor götürüyor motoru yersin 4-5seneye bidaha rektefe ister.
😂😂 motor bu tavda zor gidiyor zaten kuru yerde nalları diker. ikilemede kullanılabilir ama donerli pulluk

Bişey olmaz sen merak etme 2. Videoda hiç zorlanmıyor nedense

Bence motor rahat fakat cer dişlisinde bi aşınma mı desem dişli uyumsuzluğu mu desem bilemedim ötme sesi var

Sağolun ben kullanırken 22 gazdan aşağı düşmedim pek
Böyle işlerde hararet ibresi işe başlamadan yerine oturacak, motor tam ısınmış olacak, hararet meyili olmazda, olanlarda 5 dakika 1000 devirde motor dinlendirme ve soğutma, iş bitiminde 5 dakika 1000 devirde motor soğutma iyidir, gaza bastıkça ciğeri açılır bunların.:)

Böyle işlerde hararet ibresi işe başlamadan yerine oturacak, motor tam ısınmış olacak, hararet meyili olmazda, olanlarda 5 dakika 1000 devirde motor dinlendirme ve soğutma, iş bitiminde 5 dakika 1000 devirde motor soğutma iyidir, gaza bastıkça ciğeri açılır bunların.:)
Pulluk tan önce 10 dönüm pottinger çektim bi düz bi ters ısınmıştır orada birde 10 km yol gitti geldi hararette tam yeriydi

Üst Alt