Ford-New Holland 7740

Ynt: Ford-New Holland 7740

Tipi ve çekişi diyosun bu motor 12 yıllık o yılllarda Türkiyeye gelen en iyi traktörlerden. Eminim ki sen o yıllarda tek çeker bi traktörle 3 lü pullukla herk yaparken bu traktörün 5li pulukla(1996 yılında) herk yaptığını görsen depresyona girip çiftciliği bırakırdın. Mazot 3 lirayken Jd almak gibi bi hataya düşüp bide ' ford ' a hakaret etmekle ikinci yanlışını yapmışın bence.

Ford_NH link=topic=8776.msg95548#msg95548 date=1226506368' Alıntı:
Tipi ve çekişi diyosun bu motor 12 yıllık o yılllarda Türkiyeye gelen en iyi traktörlerden. Eminim ki sen o yıllarda tek çeker bi traktörle 3 lü pullukla herk yaparken bu traktörün 5li pulukla(1996 yılında) herk yaptığını görsen depresyona girip çiftciliği bırakırdın. Mazot 3 lirayken Jd almak gibi bi hataya düşüp bide ' ford ' a hakaret etmekle ikinci yanlışını yapmışın bence.

ya ford_NH eskıyı bırak sımdıye bak bu motor gercekten eskımıs tıpıde sımdıkı motorlara bakaraktan kotu duruyo... motor cok eskı, olay bundan ıbaret.

ATA_NH link=topic=8776.msg96456#msg96456 date=1226698402' Alıntı:
ya ford_NH eskıyı bırak sımdıye bak bu motor gercekten eskımıs tıpıde sımdıkı motorlara bakaraktan kotu duruyo...   motor cok eskı, olay bundan ıbaret.
Yazdığın bu yorumdan traktörlerden anlamadığın ortaya çıkıyo ben tipi güzel diye bişey yazmadım ben beğenirim sen beğenmessin o farklı bişey. Zaten çekişine de bişey yazamamışsın. Ayrıca eski diyosun yazılan yorumlara ve resimlere iyi bak. Sanırım hipermetrop var...

sen benım motorlardan anlayıp anlamadıgımı anlayamassın bu bir ben de zaten kendı zevkımı soledım senın zevkını solemedım bu ıkı bırde eskı olmadıgını soluyorsun bu uc motorun cekısıne bısey dıyen yok bu dort sen kendı kendıne bişiler diyorsun...

ATA_NH link=topic=8776.msg96543#msg96543 date=1226833186' Alıntı:
sen benım motorlardan anlayıp anlamadıgımı anlayamassın bu  bir ben de zaten kendı zevkımı soledım senın zevkını solemedım bu ıkı bırde eskı olmadıgını soluyorsun bu uc motorun cekısıne bısey dıyen yok bu dort sen kendı kendıne bişiler diyorsun...
Senin traktörlerden anlayıp anlamadığını sadece traktörü tipiyle yargıladığın için yazdım bu bir, kendi zevkin de beni ilgilendirmez zaten zevkine de bişey yazmadım bu iki, bu traktör gayet bakımlı ve eski de deil(bi traktörün eski olup olmadığı tipine bakıp söylenmez önemli olan motorun ve şanzumanın iyi olmasıdır) bu üç, motorun çekişine zaten senin bi yorum yapmanı beklemiyorum bu dört ve ben kendi kendime deil
ATA_NH link=topic=8776.msg96456#msg96456 date=1226698402' Alıntı:
ya ford_NH eskıyı bırak sımdıye bak bu motor gercekten eskımıs tıpıde sımdıkı motorlara bakaraktan kotu duruyo...   motor cok eskı, olay bundan ıbaret.
bu yorumuna karşılık yazdım bu beş.

ben bu motorun ıyı olup olmadıgını yukarıdakı yorumlardan yola cıkarak soluyorum tipine bakarak deil kendın demıssın 96 model ve 4500 saatte dıye 4500 saatte olan motor bana gore eskıdır bende senın motorunun bakımını makımını bılemem

ayrıca tıpıne bakaraktan eskı dıye bısı dememısım kotu duruyo demısım...buda benden olsun

ATA_NH link=topic=8776.msg96831#msg96831 date=1226870944' Alıntı:
ben bu motorun ıyı olup olmadıgını yukarıdakı yorumlardan yola cıkarak soluyorum tipine bakarak deil kendın demıssın 96 model ve 4500 saatte dıye 4500 saatte olan motor bana gore eskıdır bende senın motorunun bakımını makımını bılemem

ayrıca tıpıne bakaraktan eskı dıye bısı dememısım kotu duruyo demısım...buda benden olsun
kardeş bi kere traktörün iyiliği ile alakalı bişey yazmamışsın sadece tipini yazmışın, yorumları okuyorum yazıyosun benim bakımlı yazdığımı göre göre ben bilemem bakımlı olduğunu diyosun

' ' ya ford_NH eskıyı bırak sımdıye bak bu motor gercekten eskımıs tıpıde sımdıkı motorlara bakaraktan kotu duruyo...  motor cok eskı, olay bundan ıbaret. ' ' bu yorumunu iyi oku ne yazmışsın.

ben o yorumu ıyı okudum ben yazdım zaten sen ıstersen ıyı oku dıkkatlı sakın bı sekılde dusun.

bide bunu denesen anlarsın ne yazdıgımı...

arkadaşım kim nederse desin TÜRKİYEye gelmiş geçmiş EN GÜZEL EN SAĞLAM traktörlerden bitanesi 7740 ben ADANA yetkili servisiyim burda o traktörler çok çalıştı ve hala çalışıyorlar anlıcanız bu traktörler bizim burda işçiler kullanıyor çok hor kullanmalarına rağmen dimdik ayakta hepside yaşıtındaki diğer markalarıda görüyoruz

ATA_NH link=topic=8776.msg97284#msg97284 date=1226951232' Alıntı:
ben o yorumu ıyı okudum ben yazdım zaten sen ıstersen ıyı oku dıkkatlı sakın bı sekılde dusun.

bide bunu denesen anlarsın ne yazdıgımı...
Ya kardeş bırak sen yazıyon ' ' motor cok eskı ' ' diye sonrada kıvırıp duruyon...............

Ford_NH link=topic=8776.msg97564#msg97564 date=1227027988' Alıntı:
Ya kardeş bırak sen yazıyon ' ' motor cok eskı ' ' diye sonrada kıvırıp duruyon...............

ben yazdım zaten ne kıvırcam sadece motor E S K İ M İ Ş dedım 4 5 0 0 saatte oldugu ıcın ben motorun cekısıne saglamlıgına gücüne kullanısına laf etmedım sadece T İ P İ K Ö T Ü duruyo dedım ve sen olayı buyuttun yok sen motordan anlamıyon yok kıvırıyon yok bılmem ne...