GaraGe...

Biraz boyası eskiyenler var bu hafta canlanacak..boyarım artık:Dbi kısmını da çekemedim.
makara..

makara2..

Evin damı. ;)

Çekili pulverizatör..

Büyük garajın içi ve su tankeri..

Kardeşler.

Kardeşler2

Makara 60-56

Garaj ve mazot tankları..

Kürek..

Ekipman garajı 1..

Gübre serpme...18 mt. iş genişliği 800 lt kapasiteli

Tekli patlatma(Dippatlatan)

Low..(Arkada Gübre serpme2 ve santrevic)

5 ' li gübre makinesi arkasında görünmeyen 3 ' lü gübre mak.

Aysanlar..

3 ' lü Çapa.

5 ' li çapa...

Buğday ve Soya mibzeleri..

Gobleler...

Patlatma(çizel)

Yığmalar ve Çubuk kırma mak..

Tava Makineleri..

Tapanlar...

Kanal küreği..

Goble..ve Açık garaj..

Pulluklar.

9 ' Lu patlatma(çizel)

Pnömatik mibzer..

Sırt makinesi1..

Sırt makinesi2..

Kepçe ve tesviye küreği..

Ve son olarak en büyük ekipman BEN..

: GaraGe...

[glow=red,2,300]ben hangi mal kaliteliyse onu almaya çalışırım şekerim..her zaman hasan boğatekin değil..Patlatma pulluk alpler..gübre cansa, tava karakuş..bak sen römork yaptırmışsın bendeki 2 senelik hasan boğatekin senin römorktan yakışıklı..atarım resimlerini. :D[/glow]

: GaraGe...

sercan güzel paylaşım, ne ararsan var sende. 5 li gübre makinasının diğer taraftanda resmini gösterme şansın varmı? kursları hareket ettiren teker kısmını görmek istiyorum. bu makinanın benzerini mısır boğaz doldurma ve gübre atma için bizim köydeki ustayla beraber yapmıştık. fakat aceleye geldiği için geçen yıl kurslar ile teker teker arasındaki bağlantıyıı tam ayarlayamadık. bi ayar çekmemiz lazım. yakından gösterebilirsen sevinirim.

: : GaraGe...

sercaneker01 link=topic=1565.msg13931#msg13931 date=1204554545' Alıntı:
[glow=red,2,300]ben hangi mal kaliteliyse onu almaya çalışırım şekerim..her zaman hasan boğatekin değil..Patlatma pulluk alpler..gübre cansa, tava karakuş..bak sen römork yaptırmışsın bendeki 2 senelik hasan boğatekin senin römorktan yakışıklı..atarım resimlerini. :D[/glow]
ney yakışıklı benim römork senin römorku döver sennki kaç model bnmki 20008 model tammamı canm *111sa* ;D :D muhaa*-*- afrn-*s afrn-*s